ТОП-5 найкрасивіших міст України

ТОП-5 найкрасивіших міст України

ТОП-5 найкрасивіших міст України  / фото: freepik.com

Україна — неймовірно мальовнича країна, яка має вельми вигідне географічне положення. Багато мандрівників відвідують нашу країну, щоб насолодитися красою її природи та дізнатися більше про історію. Кожне місто України має якусь родзинку, але все ж можна виділити кілька міст, які обов’язково варто відвідати кожному туристу.

Київ

ТОП-5 найкрасивіших міст України

Столиця України вважається найкрасивішим містом. Обов’язково варто відвідати околиці Дніпра, де знаходиться величний Київ. Вік міста перевищує 1200 років, і за весь цей час в ньому з’явилося безліч місць, які можна подивитися. У Києві є багато пам’яток, красива природа, розвинена інфраструктура. Жоден турист не буде нудьгувати, якщо потрапить в це місто.

Львів

Львів також привертає увагу багатьох мандрівників, адже за своєю красою він практично не поступається Києву. Багато хто називає його культурною столицею нашої країни. У Львові знаходиться величезна кількість музеїв, старовинні вулиці з неймовірно красивою архітектурою, здатні здивувати будь-яку людину. Для того, щоб хоча б трохи подивитися місто, буде потрібно мінімум кілька днів. Обов’язково варто відвідати старий ринок, місцеві собори та монастирі, оперний театр.

Одеса

Одеса завжди вважалася неймовірно красивим і одночасно з цим своєрідним містом. Відрізняється вона тим, що має безліч невеликих і заплутаних вулиць, колоритні дворики, багато винограду, а також цікаву архітектуру будівель, яка не залишить нікого байдужим. Особливу увагу привертає місцева кухня, а також унікальна атмосфера, яка присутня виключно в Одесі.

Вінниця

Вінниця згадується у документах 14 століття як селище, що розташувалося на березі Південного Бугу. За всі ці роки місто змогло накопичити безліч пам’яток, тому на їх огляд потрібно кілька днів. Звернути увагу варто на те, що останнім часом у Вінниці відбулося багато змін, місто стало досить сучасним. Головним місцем відвідування туристів тепер є найбільший фонтан у Європі Roshen, де грає музика, є підсвічування і тривимірна графіка.

Харків

Не можна не згадати про Першу столицю України. Також Харків вважається студентським містом. Багатьох туристів вражає неймовірно красивий вокзал. Відвідати варто Парк культури та відпочинку ім. Максима Горького, Площу Конституції. Вони вважаються найкрасивішими місцями для відпочинку у всій Європі. Особливістю Харкова є наявність величезної кількості артоб’єктів. Туристи залишаться однозначно задоволені відвідуванням цього великого і сучасного міста.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.