ТОП-4 поради, як позбутися подряпин на екрані телефона

ТОП-4 поради, як позбутися подряпин на екрані телефона

Як позбутися подряпин на екрані телефона / фото: freepik.com

Невже невеликі подряпини можна прибрати з поверхні телефону самостійно? У це важко повірити, але фахівці з мобільного сервісу розповіли, як в домашніх умовах усунути дефекти. Ці поради допоможуть заощадити багато грошей власникам смартфонів.

Про це повідомляє SantePlus.

Як прибрати подряпини за допомогою підручних засобів

Зубна паста без абразиву є найпотужнішим засобом для полірування. Її використовують для чищення ювелірних прикрас. Мало, хто знає, що для усунення подряпин зі смартфона цей засіб також прекрасно підходить.

Для полірування потрібна чиста біла паста, інша не підходить. Візьміть невелику її кількість і втирайте в екран круговими рухами за допомогою ватного диска. Сильно на екран не тисніть, рухи повинні бути одноманітними. Втирайте засіб приблизно 5-10 хвилин. Після цього протріть дисплей вологою серветкою, щоб усунути залишки пасти.

Харчова сода — з нею працювати складніше, але вона теж досить хороша. Візьміть і змішайте її з водою, щоб утворилася пастоподібна суміш. Далі круговими рухами втирайте цю пасту в екран, не застосовуючи велику силу. Потім протріть дисплей фіброю. Спосіб цей небезпечний тим, що, не розрахувавши силу, дисплей можна ще більше зіпсувати. А якщо паста буде занадто рідкою, можна ненавмисно затопити телефон.

Масло рослинне — хороший засіб для боротьби з подряпинами. Воно м’яке, акуратно заповнює порожнечі в механічних пошкодженнях і легко видаляється. Однією невеликої його краплі вистачить, щоб освіжити екран смартфона. Візьміть серветку, капніть на неї трохи масла і відполіруйте екран. Залишки видаляються за допомогою вологої серветки.

Дитяча присипка/тальк через свою дрібнодисперсну структуру відмінно заповнюють подряпини на гаджеті. Такий спосіб ледве помітний і вкрай простий. Візьміть засіб, додайте трохи води для отримання пасти та втирайте її в екран. Залишки приберіть сухою серветкою. Тільки занадто часто такі процедури виконувати не можна. Краще ставити вчасно на екран захисне скло і не вдаватися до регулярних полірувань.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.