Темпи мобілізації в Україні пришвидшились: в чому причина

Темпи мобілізації в Україні пришвидшились: в чому причина

Мобілізація в Україні / фото: Генштаб ЗСУ

Мобілізація в країні триває вже понад рік, а останнім часом її темпи суттєво зросли. Це пов’язано із підвищеним попитом на фахівців, які мають освоїти новітню західну техніку. Крім того, є потреба в бійцях на передовій і чоловіках, зайнятих в тилу.

Про це в ефірі Апостроф TV повідомив капітан 103 бригади територіальної оборони Олександр Ганущин.

За словами військового, поточні темпи мобілізації очевидно є вищими, ніж півроку тому. На це впливають мобілізаційні заходи в Росії. За підрахунками росЗМІ, з початку “часткової мобілізації” країна-агресор на війну проти України відправили понад 527 тисяч росіян. 

Саме тому темпи мобілізації підвищаться і в Україні, оскільки ЗСУ необхідно поповнювати особовий склад для освоєння нової західної техніки, а також замінити втрати.

“Нам дуже потрібні люди, оскільки до тієї техніки, котра приходить, нам потрібні високонавчені, вмотивовані бійці, які вміють з нею працювати. Нам також потрібні люди, щоб замінити втрати, нам потрібні люди для тилової служби і для служби на нулі. Тому мобілізація однозначно буде продовжена”, – сказав військовий.

Олександр Ганущин вважає, що зараз саме той час в країні, коли держава має право примушувати громадян виконувати закон про мобілізацію у воєнний час, незалежно від того, чи подобається це їм. В іншому випадку, як стверджує військовий, невдоволені мобілізацією чоловіки, “продовжать жити в іншій країні”.

“Інколи сила держави полягає в легальному інституті примусу. Найпростіше – це примус виконувати закони. Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави. Подобається це окремим громадянам чи ні, мобілізаційний план має виконуватися. Інакше ті, хто не хоче, не дай Бог, продовжать жити в іншій країні”, – пояснив Ганущин.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.