Телевізори КIVI — сучасні, недорогі та стильні

Телевізори КIVI — сучасні, недорогі та стильні

Телевізори КIVI — це оптимальний баланс ціни та якості. Міжнародний бренд спеціалізується на виробництві смарт ТВ та пропонує широку лінійку моделей, що мають попи на ринках Європи та Азії. В Україні придбати телевізори КIVI можна на https://y.ua/televizory/kivi/c10043-f=1:26769/, доставлення можливе по всій країні, окрім тимчасово окупованих територій.

КIVI — це молодий голландський бренд, що має виробничі потужності у багатьох країнах Європи.  Україна стала першою країною на просторі колишнього СНД де почали продавати ці телевізори. Українцям вони дуже сподобались, адже моделі із середнього цінового сегмента виявились кращими за ті, які роками продавали відомі азійські бренди у найбільших мережах.

Переваги смарттелевізорів КIVI

Потрібно зауважити, що виробник попіклувався про те, щоб і телевізори сподобалися покупцям: сучасний дизайн, чудове компонування, великий вибір моделей, чудові ціни. А ще я техніка має купу інших переваг:

  • У наявності телевізори із різною діагоналлю, від 24 до 65 дюймів.
  • Широкий діапазон цін.
  • Деталізація зображень на багато краща завдяки встановленій IPS матриці.
  • Є телевізори із вигнутими та плоскими екранами.
  • Вмонтований ТВ-тюнер, а е означає, що не потрібно купувати додатково ТВ-приставки, щоб переглядати улюблені канали.
  • Мають власну кабельну мережу та дають покупцям безкоштовний пакет на 120 каналів.
  • Декілька систем та декодерів передають дійсно якісне зображення, чітку, соковиту картинку.
  • Пульт може працювати за голосовими вказівками.

Усі телевізори працюють на оперативній системі Android, пристрої чудово конектяться зі смартфонами. Можна транслювати з мобільного телефону відеоконтент та аудіо, переглядати фото. Чудово вловлюють Wi-Fi інтернет, тому можна переглядати відео з YouTube та будь-яких сайтів.

Є моделі й без Smart, себто звичайнісінькі телевізори, але у сучасному виконанні. Коштують вони трохи дешевше, але передають чудове зображення, чистий звук.  До речі у техніки дуже зручна назва та маркування, наприклад KIVI 50U710KD розшифровується так: 50 вказує на величину діагоналі у дюймах, U – розширення (Ultra HD), а 710 – це серія телевізорів. Саме 710 серія є однією із найновіших, тому доречно розглядати її для покупки.

А ще на таких смарттелевізорах дуже класно грати у приставку. Ще декілька років тому продавці у мережах радили обирати моделі ТВ, що коштують 1-1,5 тисячі доларів для гри на PlayStation, але сьогодні можна придбати й більш доступний варіант за ціною — це KIVI.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.