Тайсон вважає, що переможе Олександра Усика однією рукою

Тайсон вважає, що переможе Олександра Усика однією рукою

Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик / фото: 24 канал

Британський боксер Тайсон Ф’юрі впевнений в тому, що він точно переможе в бою Олександра Усика. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC розповів про те, скільки йому може знадобитися раундів для того, щоб впоратися з українським бійцем.

Про це повідомляє iFL TV.

Багато хто знає боксера з Великобританії, як дійсно професійного спортсмена. Крім того, він часто висловлює образи своїм суперникам. Звернути увагу варто на те, що подібна поведінка має спеціальну назву – «trash talk» і сьогодні використовується багатьма знаменитостями. Разом з тим Олександр Усик ніколи не дозволяв собі ображати опонентів, чого не можна сказати про Ф’юрі, який не обмежується тільки тим, що обговорює майбутні бої.

Офіційної заяви про те, що бій між Тайсоном Ф’юрі й Олександром Усиком точно відбудеться не було. Попри це, британський спортсмен неодноразово заявляв, що він не вважає, що українець представляє для нього серйозну загрозу.

“Я вже не раз говорив те, що думаю щодо бою з Олександром Усиком. Мої вболівальники та й журналісти це вже чули. Упевнений, що він непоганий боксер в середній вазі, але бій зі мною буде відрізнятися від всіх інших. Я знищу його буквально за шість раундів. Мій брат говорив, що я зможу впоратися з цим противником всього однією рукою, навіть в тому випадку, якщо її прив’язати до тіла. Навіть якщо я вип’ю кілька кухлів пива і буду насилу стояти на ногах», — говорить Ф’юрі.

Британський боксер продовжує занадто багато висловлюватися щодо бою з Олександром Усиком, але найближчим часом на протистояння можна не чекати. На сьогодні є неофіційна інформація щодо того, що команда Тайсона Ф’юрі, можливо, укладе договір на бій з Ентоні Джошуа, який нещодавно був переможений українським спортсменом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.