«Таємний син» короля Великої Британії хоче, щоб його визнали

«Таємний син» короля Великої Британії хоче, щоб його визнали

Саймон Чарльз Доранте-Дей / фото: Facebook

Інженер з міста Квінсленд Саймон Чарльз Доранте-Дей, який стверджує, що є позашлюбним сином короля Карла і його дружини Камілли, хоче поговорити зі своїм «батьком». Він ображений через те, що його не визнають у Бекінгемі.

Про це повідомляє Channel Seven.

Саймон заявив, що має намір приїхати до Великобританії, потрапити в Букінгемський палац і поговорити з королем. Він втомився доводити своє право на престолонаступництво і хоче, щоб його визнали. Чоловік твердо переконаний, що в його жилах тече королівська кров, тому що йому так говорила бабуся.

Також “таємний син” стверджує, що все життя відчував себе ізгоєм і прекрасно розуміє короля Карла.

Карл, а до коронації Чарльз, піддавався жорсткій критиці з боку народу Великобританії. Його не злюбили, коли дізналися про зради принцесі Діані. Також Саймон хотів би налагодити родинні стосунки з братами, особливо з Гаррі. Він упевнений, що його можливий брат також сильно ображений на батька.

Австралієць у своєму офіційному зверненні до Королівської сім’ї заявив наступне: «Я вірю в те, що критика королівської сім’ї в бік одного з принців несправедлива. Особливо я був обурений, коли дізнався, що Гаррі не може одягнути військову форму на похорон бабусі. Це дуже сильно мене засмучує”.

Австралієць турбується і про життя дружини Гаррі, він упевнений, що Меган в небезпеці. Він упевнений, що расистське суспільство може нашкодити жінці та підтримує їх сім’ю.

До старшого сина Діани та нового короля у чоловіка питань немає. Він намагається делікатно обходити цю тему стороною. Швидше за все боїться нашкодити багатодітній родині своїми розпитуваннями.

Доранте-Рей також хоче домогтися проведення ДТН-тесту. Він намагається зробити це через суд. Швидше за все в Букінгемському палаці його не почують, а як тільки чоловік наблизиться до палацу, тут же буде відправлений до поліцейського відділку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.