Сильна магнітна буря накриває Землю: як вберегтися від наслідків

Сильна магнітна буря накриває Землю: як вберегтися від наслідків

Землю накриває магнітна буря/фото: glavred.info

У середу, 24 травня, вчені обіцяють пік кількаденної магнітної бурі, яка триватиме до 26 травня. Це викличе погіршення самопочуття та загострення хронічних захворювань у багатьох людей.

Прогноз надала Одеська обсерваторія Радіоастрономічного інституту НАН України.

Сьогодні очікуються окремі збурені періоди. Очікується, що до вечора магнітна буря досягне К-індексу 5. Це означає, що у метеозалежних людей можуть бути головні болі через магнітні бурі, хоча більшість людей нічого не помітять.

Зазначається, що триватиме буря всього три доби, і саме впродовж 25-26 травня рівень бурі сягатиме К-індексу 4. А вже 27 травня можна очікувати нормалізацію геомагнітної ситуації.

В дні, коли магнітні бурі будуть особливо активними (К-індекс 4 або 5) варто особливо піклуватися про своє здоров’я аби убезпечити себе від ускладнень хронічних захворювань та поганого самопочуття.

Найчастіше люди у дні магнітних бур відчувають підвищену стомлюваність, порушення концентрації, головний біль, сонливість. У деяких може спостерігатися занепад сил, стрибки артеріального тиску, слабкість, апатія або ж навпаки, підвищена тривожність, дратівливість та агресія.

Експерти радять дотримуватися нормального розпорядку дня та графіка харчування під час магнітних бур. Лягайте завчасно спати, відпочивайте бодай 8 годин, повноцінно харчуйтеся та не пропускайте звичні прийомі їжі.

Для зниження напруження у тілі та стабілізації психоемоційного стану радять відвідати басейн або влаштувати пробіжку. А вже увечері намагайтеся проводити час спокійно: прочитайте книгу або присвятіть час творчому хобі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.