Світильники на стелю – корисні поради для оптимального вибору

Світильники на стелю – корисні поради для оптимального вибору

Стельові світильники  використовують як основне джерело світла у приміщеннях. Вони вмонтовуються у стелю, мають різні форми, розміри та характеристики. І начебто нічого нового про них не напишеш, бо люди користуються ними, мабуть, за часів появи електрики. Але все ж таки, якщо ви шукаєте, де придбати сучасні світильники на стелю, загляніть на сайт https://dilight.com.ua/catalog/interyerne/stelovi/ua, ви не пошкодуєте. На сайті величезний вибір товарів, ціни не кусаються, якість приємно здивує!

Окрім звичного нам освітлення у квартирі чи домі, є ще кума місць, де їх використовують:

  • сходові майданчики;
  • офіси та торгові центри;
  • магазини;
  • підсвічування картин, дзеркал, скульптур;
  • декоративне освітлення.

Тому й вибір виробів сьогодні, ну дуже великий! Ми вже не говоримо про різномаїття світильників для будинків та квартир: у дитячу, у вітальню, на кухню тощо.

Рекомендації по вибору світильників на стелю

Отже, якщо стоїть питання вибору джерела світла, то в першу чергу потрібно думати не про дизайн, а про те, чи вистачить його для кімнати? До уваги потрібно враховувати висоту стелі, площу кімнати, наявність вікон та денного світла, додаткові джерела освітлення. Якщо все вище зазначене не врахувати, то можна отримати темну кімнату. Все через те, що світло буде просто розсіюватись на середині шляху.

Тому, краще отримати консультацію у спеціаліста. Він дасть чинні рекомендації, а потім вже перейти до вибору дизайну та купівлі світильників.

Основні поради:

  1. Не купуйте дешеве китайське барахло, яке коштує копійки, а потім ламається через 3-5 місяців!
  2. Не женіться за ультрамодним дизайном!
  3. Не купуйте найдорожчі моделі!

Є ще один важливий момент — це як часто ви будете купувати лампи? Якщо ви купуєте їх на 5 років, то беріть дорогі, якщо на рік, то можна брати і дешеві.

Лампи бувають двох видів: діодні і галогенні. Діодні коштують дешевше і служать довше, але світять тьмяніше.

Для квартир та приміщень з високими стелями вибір виробів дійсно вражає: форми та силуети, матеріли та кольорова гамма. Сучасний освітлювальний пристрій зовсім не схожий на своїх попередників, він реально прикрашає собою приміщення: дитяча кімната стає казковою, вітальня світлою, спальня інтригуючою.

Отже, беручи до уваги рекомендації, можна переходити на каталог сайту і вивчати його. Зверніть увагу на сучасні стилі: мінімалізм. Такі світильники не збирають на собі багато пилу, легкі у збірці, вони наче поза часом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.