Страшний сон Путіна: США передадуть Україні ще чотири НІМАRS

Страшний сон Путіна: США передадуть Україні ще чотири НІМАRS

США передадуть Україні ще чотири НІМАRS / фото: ВВС

Представники США зробили заяву щодо того, що незабаром буде надано додаткову військову допомогу Україні. ЗСУ отримають у своє розпорядження ще чотири далекобійні ракетні системи НІМАRS. Міністерство оборони США наголосило, що новий пакет військової допомоги розрахований на суму 270 мільйонів доларів.

Про це повідомляє УНІАН.

Незабаром до України буде відправлено чотири додаткові РСЗВ НІМАRS, а також понад 30 тисяч боєприпасів. Крім того, Америка передасть у використання ЗСУ найновіші безпілотники в кількості 580 штук і спеціальне протитанкове озброєння, деталі та іншу військову техніку, яка дозволить ефективніше знищувати ворогів.

Окупанти дуже бояться НІМАRS і на це є кілька причин. Ця артилерійська установка працює не лише на малих та середніх дистанціях, а й на далеких. З її допомогою можна максимально ефективно знищувати як живу силу, так і військову техніку. Величезною перевагою НІМАRS є те, що РСЗВ здатні розгромити як легку, так і середньоброньовану техніку. Ще одним плюсом американських установок є те, що вони здатні працювати з різними видами зарядів і снарядів. Дальність ураження цілі становить від 2 до 300 кілометрів.

На сьогоднішній день Україна вже має техніку від західних партнерів. ЗСУ активно її використовують і вже одержали перші помітні результати. Наприклад, на Херсонщині вдалося знищити Антонівський міст. Також міністр оборони Рєзніков заявив про те, що українські військові знищили понад 50 складів, на яких окупанти зберігали свої боєприпаси.

Звернути увагу варто на те, що НІМАRS продемонстрували настільки високий показник ефективності, що Міністр оборони РФ Сергій Шойгу наказав знищити установки в першу чергу. Представники США припускають, що для цього можуть бути використані безпілотники, придбані Кремлем в Ірані.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.