“Стоять на місці”: Ганна Маляр про становище окупантів у Бахмуті

“Стоять на місці”: Ганна Маляр про становище окупантів у Бахмуті

Ганна Маляр / фото: АрміяInform

Вже багато разів з боку окупантів лунали заяви про нібито захоплення міста Бахмут на Донеччині. Однак, російські загарбники лише видають бажане за дійсне, в той час як українські військові потужно зупиняють ворога на цьому напрямку і на сьогодні вже контролюють південно-західну частину Бахмуту.

Про це розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

За її словами українські захисники потужно зупиняють російських окупантів, навіть попри те, що ворог більший за чисельністю та зброєю.

“Якщо ми аналізуємо бої за Бахмут, які тривають з минулого серпня, то можна сказати, що з того часу вони не можуть просунутись. Якщо вони просуваються в місті на якийсь там кілометр за рік, це можна назвати стоянням на місці”, – вважає Маляр.

За словами заступниці міністра оборони, українські сили сьогодні контролюють південно-західну частину Бахмуту. Вона зауважила, що на цьому напрямку Росія найбільше концентрує інформаційні та військові зусилля.

“Натомість в Мар’їнці та Авдіївці такі самі бої тривають. Їхня задача взяти їх під контроль, тому вони дуже запекло воюють й там”, — сказала Маляр.

Днями у telegram-каналі заступниця міністра оборони повідомила, що наступ ворога на Сході країни триває. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Зазначається, що наступальні дії ворога на Лиманському, Авдіївському, Мар‘їнському та Куп‘янському напрямках є безуспішними.

“На Бахмутському напрямку збільшилась інтенсивність застосування важкої артилерії та авіаударів. Ворог просто рівняє будівлі та споруди міста Бахмут з землею”, – зазначає Маляр. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.