Столтенберг у Києві: який сигнал отримала Україна

Столтенберг у Києві: який сигнал отримала Україна

Столтенберг у Києві / фото: 5 канал

Північноатлантичний альянс продовжує підтримувати нашу країну як технічно, так і на дипломатичному рівні. Свідченням цього став неаноснований візит генсека НАТО Єнса Столтенберга до Києва. Це важливий сигнал для України, оскільки демонструє консолідованість всіх членів НАТО і їх готовність підтримувати нашу країну у війні з Росією.

Про це говорив військовий оглядач, колишній речник Збройних сил України Владислав Селезньов в ефірі телеканалу FREEДОМ.

За словами оглядача, членство України у Північноатлантичному альянсі стане головною гарантією безпеки не лише України, а й усього європейського континенту. А перший візит генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в Україну слід розцінювати як підтвердження стійкої позиції НАТО підтримувати нашу країну як технічно, так і на дипломатичному рівні.

“Трансформація, яка відбувається в умах не лише єврочиновників, а й чиновників НАТО, є кардинальною. І Столтенберг останнім часом досить прагматичний, і він дуже чіткий в оцінках Російської Федерації як країни-агресора”, – вважає Селезньов.

Військовий оглядач впевнений, що саме вступ України до НАТО буде головною гарантією безпеки як України, так і усього європейського континенту після закінчення війни з РФ. Власне присутність генсека НАТО в Києві напередодні контрнаступу ЗСУ свідчить про те, що всі країни-члени альянсу згуртовані та єдині в прагненні підтримувати Україну.

Однак, як зауважив Селезньов, важливу роль відіграють не лише слова, а й практичні дії, спрямовані на посилення військових можливостей наших збройних сил.

“Таким чином, приїзд генсека НАТО Єнса Столтенберга до Києва – це важливий сигнал підтримки України з боку Альянсу. Але для гарантування безпеки країни потрібні й практичні дії, спрямовані на посилення бойових можливостей нашої армії”, – додав колишній речник Збройних сил України.

У ході вчорашньої зустрічі в Києві з президентом України Єнс Столтенберг заявив, що на липневому саміті у Вільнюсі країни-члени НАТО готуються обговорювати питання членства України та надання їй гарантій безпеки. Водночас Володимир Зеленський звернувся до генсека НАТО із закликом допомогти з поставками далекобійної зброї та авіації українській армії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.