Стали відомі плани Путіна щодо України на 2023 рік

Стали відомі плани Путіна щодо України на 2023 рік

Путін / фото: ТСН

Кремль і далі намагатиметься знищити Україну, в цьому полягають максималістські цілі Путіна. І хоча міць російських сил досить похитнулася за 11 місяців з початку війни, але росіяни все ще здатні воювати.

Про це написав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в розділі «Колонка» УП.

За словами Данілова, зараз перед Росією стоїть завдання максимум – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, завершення окупації Донецької і Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. Впевнений секретар Радбезу і в тому, що Київ залишається головною мрією путінських фантазій.

На думку Данілова, Росія готується до нового наступу і першою ознакою цього, згідно зі сталою тактикою військового керівництва, є реалізація активних інформаційних заходів. 

“Москва нічого не навчилася і нічого не зрозуміла, вона не відмовилася від максималістських цілей – знищити Україну”, – наголосив Данілов.

Він конкретизував, що Москва бажає під корінь знищувати саму Україну як історичне явище – мову, історію, культуру, носіїв української ідентичності. Данілов вважає, що Росія веде “тотальну війну на знищення” українців і це є “абсолютним геноцидом”.

Секретар Радбезу впевнений, що Кремль хоче нас залякати, тому що перемогти на полі бою росіяни не можуть. Але Україна зараз в іншому становищі, ніж на 24 лютого 2022 року і готова дати відсіч ворогу, бо має потужну підтримку світу.

“Україна в лютому 2023 року – це зовсім інша країна, ніж та, що була в лютому 2022 року. З нами безпрецедентна підтримка світу, єдиний Захід, багатомільярдна допомога і, найголовніше, український дух волелюбства і сформована політична нація, яка відчула смак перемоги”, – зазначив Данілов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.