Стало відомо, скільки окупантів гине в Україні щоденно

Стало відомо, скільки окупантів гине в Україні щоденно

Розбита техніка окупантів / фото: НВ

На Сході України наступання окупантів помітно сповільнилося, адже вони зазнають величезних втрат. Під час активних бойових дій в Україні щодня або гинуть, або зазнають поранень різного ступеня складності практично 500 солдат ЗС РФ.

Про це повідомляє The New York Times.

Розвідки, а також представники Білого дому проаналізували втрати російської армії та зробили висновки щодо того, що в цьому році диктотор Путін ніяк не зможе досягти своєї головної мети. Окуповувати повністю весь Донбас неможливо. Вже зараз величезні втрати ворога спричинили те, що вони не можуть далі просуватися і тому змушені лише захищатися від ЗСУ.

«Щодня гине і зазнають поранень безліч російських солдатів. Загалом – близько 500 осіб. Після того, як ЗСУ отримали американські РСЗВ, вони змогли відбити деякі окуповані території. При цьому ворог тепер не може просунутися далі, адже стикається з потужною відсічю українських захисників», – кажуть фахівці.

Колін Кал, який обіймає посаду заступника міністра оборони США з політичних питань, припускає, що за весь час повномасштабної війни в Україні загинуло та було поранено щонайменше 80 тисяч російських солдатів. Щє частина американських чиновників зазначають, що до цієї кількості увійшли тисячі найманців, які працювали у ПВК «Вагнер».

Імовірно, для битви з Україною Російська Федерація задіяла приблизно 85% сухопутних підрозділів власної армії. На фронт при цьому відправляли навіть ті угруповання, які у віддалених федеральних округах. Щоб продовжувати наступ, Кремль почав задіювати навіть найманців, частина з яких прибула з Сирійської Республіки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.