Стало відомо, коли Путін планує новий наступ на Україну

Стало відомо, коли Путін планує новий наступ на Україну

Путін / фото: росЗМІ

Кремль найближчим часом хоче довести, що все ще здатний повернути собі ініціативу на полі бою і готує великий наступ в Україні. Росія планує розпочати його вже наприкінці зими, тим самим присвятивши новий наступ річниці розв’язаної нею війни. 

Про це пишуть Новини Планети із посиланням на Bloomberg. 

Путін прагне реваншу, і тому, майже через рік від початку повномасштабної загарбницької війни в Україні планує розпочати новий великий наступ і, тим самим, показати світу, що все ще може здобути перемогу у війні. Відновлення наступу може початися вже в лютому-березні, кажуть люди, близькі до Кремля. Цю інформацію підтверджують в Україні та її західні союзники, припускаючи, що воно може початися до того, як Київ отримає обіцяні бойові танки з США та Європи.

“Кремль намагається продемонструвати, що його сили можуть повернути собі ініціативу після кількох місяців втрат позиції, чинячи тиск на Київ та його прихильників, щоб вони погодилися на якесь перемир’я, яке залишає Росії контроль над територією, яку вона зараз окупує”, – зазначає Bloomberg.

У виданні зазначається, що Путін все ще впевнений, що великі мобілізовані сили й готовність Росії до багатотисячних людьских втрат, дозволяють вийти із цієї війни переможцем. Водночас, оточення Кремля починає все більш реалістично ставитися до максималістських прагнень Путіна, визнаючи, що навіть утримання нинішньої лінії фронту було б досягненням.

“Путін розчарований тим, як йдуть справи, але він не готовий відмовитися від своїх цілей. Це просто означає, що маршрут буде довшим, кривавішим та гіршим для всіх”, – розповіла засновник політичної консалтингової компанії R. Politik Тетяна Станова.

На думку деяких американських та європейських військових чиновників, є ймовірність, що конфлікт між Росією та Україною незабаром може перерости в артилерійські бої в стилі Першої світової війни з практично застійними лініями фронту. Такий сценарій розвитку подій може виявитися на користь Росії з її великим населенням та військовою промисловістю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.