Стало відомо, чому Путін почав частіше з’являтися на публіці

Стало відомо, чому Путін почав частіше з’являтися на публіці

Путін / фото: pravdatutnews.com

Останнім часом у публічному просторі все частіше можна побачити виступи президента Росії Путіна. Він активно комунікує із пропагандистськими ЗМІ, надаючи брехливі відповіді журналістам та стверджує, що все йде добре. Втім, головна мета частих появ очільника Кремля на публіці – продемонструвати, що він здоровий, пильний і все контролює.

Про це повідомляє видання The New York Times.

Зокрема, видання зазначає, що у п’ятницю ввечері, відповідаючи на запитання журналістів, президент Росії Володимир Путін висунув різку тезу про природу істини і назвав, кому можна довіряти у цей буремний час.

«Нікому не можна довіряти, – сказав він репортеру російських державних ЗМІ. — Ти можеш довіряти лише мені».

Ця фраза має символічне значення, адже  на цьому тижні Путін був особливо зайнятий побудовою своєї версії реальності – і це в той час, коли перемога Росії в Україні здається як ніколи далекою.

У середу на своїй відеоконференції, де зібралися спеціально підібрана “група з прав людини”, він знову заявив, що “націоналістичні елементи в Польщі мріють захопити частини Західної України”, повторивши необґрунтоване затвердження своєї розвідки.

Зазначається, що деякі коментарі російського президента цього тижня переважно демонструють його зацикленість на пропаганді власного уряду. Пізніше Путін знайшов виправдання нападу Росії на енергетичну інфраструктуру України, задавши питання “але хто це почав?”. При цьому, він натякнув на причетність Києва до вибухів на Кримському мосту.

“Однак, низка його виступів сама по собі була посланням: президент, який, попри просідання економіки через санкції та величезні військові втрати росії, намагається зобразити себе здоровим, пильним і все ще при владі”, — зазначає видання.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.