США заявили, що Росія вже програла війну в Україні

США заявили, що Росія вже програла війну в Україні

Розбита військова техніка РФ / фото: Главред

Джен Псакі, який обіймає посаду прес-секретаря президента США Джо Байдена, зробив заяву щодо того, що Кремль уже програв війну Україні, адже всі військові цілі, поставлені перед армією, були з тріском провалені. Звернути увагу треба на те, як саме уявляли собі все це жителі РФ.

Про це повідомляє The New York Times.

Путіну не вдасться провести запланований марш центральними вулицями Києва. Він не отримав доступу до територіальної цілісності та суверенітету України. Глава Росії не зміг розділити лякаюче його НАТО. Кремль збирався захопити майже всю країну, переважно північні регіони, але українські військові зробили все можливе, щоб цього не сталося.

Через те, що не вдалося досягти поставленої мети, прес-секретар Білого дому зазначив, що сьогодні США робить все можливе, щоб зробити позиції України за столом переговорів міцнішими. Для цього надається необхідна кількість зброї та забезпечуються всі потреби українських військових. Також ефективно працює і американська розвідка. З їхньою допомогою ЗСУ змогли знищити величезну кількість цілей противників. Було вбито 12 російських генералів, що стало дивовижною новиною для багатьох військових аналітиків.

Варто зазначити, що адміністрація Байдена секретно надає Україні різноманітні дані щодо ситуації на полі бою у реальному часі. До цієї інформації входить те, як переміщуються війська окупантів. Водночас, ніхто не став уточнювати, яку саме кількість генералів убили ЗСУ завдяки наданій допомозі США. Америка переважно надає інформацію щодо переміщення штабу російських військових. Далі українські солдати об’єднують отримані дані та геолокацію, використовують перехоплені комунікації та обов’язково попереджають усіх інших про те, що на певній території присутні вищі російські офіцери.

Розвідувальні служби США при цьому користуються різними джерелами. Достатньо багато інформації вдається отримати за допомогою приватних та секретних супутників. Спікер Пентагону Джон Кірбіт зазначив, що армія РФ регулярно завдає ракетних ударів по всій території України і сподівається, що таким чином зможе припинити постачання зброї від союзників.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.