США озвучили кількість дітей, яких РФ вивезла з України

США озвучили кількість дітей, яких РФ вивезла з України

Війна в Україні / фото: Delo.ua

Росія вивозила і продовжує вивозити дітей з окупованих територій. Під приводом евакуації дітей різного віку з інтернатів відвозять в Ростов, Таганрог і у віддалені регіони. Іноді їх відбирають у батьків під час фільтрації. Нещодавно Держдеп США розповів, скільки неповнолітніх українців незаконно вивезли з країни, починаючи з 24 лютого 2022 року.

Про це повідомляє Голос Америки.

За словами Ведант Пател понад 260 тисяч українських дітей вивезено у віддалені регіони Росії. Дуже багато дітей вивезли з Маріуполя, Херсонщини, Донецька та Луганська. Фільтраційні табори на окупованих територіях досі не дають спокою світовій громадськості. Там не тільки розлучають дітей з їх батьками, дорослих українців можуть вбити, а їх малюків віддати на усиновлення в російські сім’ї. Таким чином Росія знищує українство.

Є величезна кількість доказів, що підтверджують ці злочини. Про це ще в липні розповідав Ентоні Блінкен. Особливо багато маленьких українців вивезено в райони Далекого Сходу.

На додаток до цього жаху, російська влада дозволяє всиновлювати українських дітей за спрощеною процедурою. В майбутньому буде надзвичайно важко знайти їх і повернути родичам. Влада України та західні країни багаторазово висловлювали стурбованість у зв’язку з такими злочинами проти народу. Країна-терорист продовжує і далі порушувати всі права людини та дитини.

Звичайно, когось вдається забрати й повернути, та таких випадків мало. РФ дуже неохоче повертає маленьких українців. Переговори можуть вестися місяцями.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.