Сотні колаборантів з півдня України тікають до Криму

Сотні колаборантів з півдня України тікають до Криму

Солдати РФ / фото: DW

Російські окупанти вимушені залишити деякі райони Херсонщини та Запорізької області та переміститися в Крим. Разом з собою вони беруть й місцевих колаборантів.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У повідомленні зазначається, що на територію Криму з тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей окупанти вивезли близько 500 зрадників разом із їх сім’ями. Наразі вони розквартировані у двох пансіонатах у Севастополі. Більшість зрадників переховується на півострові від кримінальної відповідальності.

Повідомляється, що після звільнення Херсона українськими військами, колаборанти почали масово тікати з окупованої Нової Каховки – міста, що стоїть на лівому березі Дніпра, навпроти Берислава. Тоді окупаційна влада заявляла, що колаборантів та членів їх родин евакуюють з міста у бік Арабатської стрілки.

Зокрема, йшлося про евакуацію родин й самих працівників Управління праці та соціальної політики Новокаховської окупаційної адміністрації. Для них тоді виділили два автобуси.

Ще раніше росіяни евакуювали з Залізного Порту (Херсонська область) сім’ї російських працівників, які прибули в регіон через відмову місцевих співпрацювати з окупаційним режимом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.