Солдати РФ уже готують шляхи відступу у Херсонській області

Солдати РФ уже готують шляхи відступу у Херсонській області

Окупанти готують шляхи відступу / фото: Mind.ua

Українським військовим вдалося дізнатися, що російські окупанти уже почали готувати шляхи відступу з Херсонської області. Згідно з останніми даними, в районі Каховської ГЕС росіяни затопили 9 вагонів для побудови переправи.

Про це повідомляє Оnline.ua.

У зв’язку з успішними діями Сил оборони щодо виведення з ладу всіх переправ через Дніпро на Херсонському напрямку, окупанти готують собі шляхи відступу. Так, в районі Каховської ГЕС, для побудови в подальшому переправи, вони затопили 9 вагонів, — йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Окрім того, наголошується, що підтвердилася ліквідація понад 180 окупантів у Херсоні 10 вересня.

Тоді Збройні сили України завдали потужного удару по будівлі ТОВ “Алкосервіс”, де знаходився особовий склад та військова техніка армії РФ.

Як дізналися бійці ЗСУ, підрозділи Росгвардії та ФСБ декілька днів поспіль розбирали завали та діставали тіла загиблих, намагаючись приховати втрати.

На Херсонщині окупаційна влада продовжує змушувати місцевих підприємців вести розрахунки в російських рублях. Проводить щотижневі перевірки та погрожує “націоналізувати”, тобто відібрати, бізнес у разі відмови від співпраці з окупантами, — повідомляє Генштаб.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.