Солдати РФ отримали смертельну дозу радіації у Рудому лісі

Солдати РФ отримали смертельну дозу радіації у Рудому лісі

Рудий ліс у Чорнобилі / фото: CHERNOBYL ADVENTURE

Співробітники Австралійського інституту стратегічної політики зайнялися розрахунками того, яку саме дозу опромінення могли отримати російські солдати тоді, коли перебували у викопаних у Рудом лісі окопах. Цей ліс знаходиться на території Чорнобильської зони. Попередні результати дослідження продемонстрували, що організм прийняв приблизно 18500 кілограмів бекерелів радіації, а це говорить про те, що смертельний результат не за горами.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Результати дослідження та отримані дані були опубліковані на офіційному сайті інституту. Вчені додатково проаналізували ті фото, що були в їхньому розпорядженні, а також численні відеоматеріали, які демонструють те, що окупанти розмістилися в Чорнобильській зоні вже в перші кілька днів після того, як відбулося повномасштабне вторгнення в Україну.

Експерти ретельно позначили траншеї на карти тієї місцевості, що була отруєна величезною кількістю радіації. Протягом кількох днів російські окупанти перебували у «рентгенапараті» цілодобово. Тепер залишається чекати лише смерті, яка наступатиме дуже повільно. Деякі з солдатів можуть загинути досить швидко, але при цьому зазнати неймовірних мук.

Раніше ми писали, що у Чорнобилі окупанти отримали багаторічну дозу радіації. Коли російські агресори були поруч із Чорнобильською АЕС і будували там блокпости, вони потрапили до Рудого лісу. Усього за кілька днів вони дуже постраждали від радіації. Склалося враження, що вони пробули у цій місцевості дуже довгий час.

А також, що аналітик розповів, коли в Україні може закінчитись війна. Ніл Фергюсон, американський військовий аналітик, припустив, що в Україні війну можна завершити протягом наступних п’яти тижнів. Причиною цього є те, що російські військові дуже потребують перепочинку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.