“Скоро розпочнеться вирішальна битва”: Буданов про контрнаступ ЗСУ

“Скоро розпочнеться вирішальна битва”: Буданов про контрнаступ ЗСУ

Кирило Буданов / фото: 24 канал

В скорому майбутньому відбудеться знакова битва для новітньої історії України. Більша  частина окупованих територій буде звільнена силовим шляхом, подекуди можна чекати на “жести доброї волі” від росіян. Однак, коли це станеться – поки залишається таємницею.

Своїм баченням майбутнього контрнаступу України поділився начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю «РБК-Україна».

Прогнози очільника розвідки щодо ситуації на фронті майже завжди були влучними. Тож і зараз варто звернути увагу на його коментарі щодо очікуваного контрнаступу збройних сил України. 

За словами Буданова, вирішальна битва між російськими загарбниками та ЗСУ уже от-от має розпочатися і вона стане знаковою для новітньої історії України. Разом з тим, головний розвідник країни тримає в таємниці, коли саме вона розпочнеться.

На думку очільника ГУР, надмірна увага та інтерес до контрнаступу України, певною мірою, ускладнюють ситуацію та створюють завищені очікування до наших захисників. Водночас висока активність в обговоренні цієї теми безумовно лякає нашого ворога, що можна розцінювати як позитивний аспект.

Буданов звернув увагу на те, що російських “дурнуватих пабліках” зараз панує страх, “вони бояться”. Разом з тим, зараз накручують і наше суспільство повідомленням про те, що “ось скоро підемо в атаку, всіх звільнимо, все звільнимо, знищимо ворогів і так далі”, зауважив глава ГУР.

В інтерв’ю Буданов припустив, що значна частина територій України буде деокупована силовим шляхом саме під час цієї контрнаступальної операції. Втім, говорити про те, з яких напрямків та у який спосіб українські захисники проводитимуть деокупацію наших міст та селищ, очільник розвідки відмовився.

Водночас, глава ГУР запевнив, що найближчим часом можна очікувати “жест доброї волі” від окупантів з Кримського півострова.

“Якщо Крим буде останнім забраний – це фінал. Якщо Крим буде першим забраний, а Донбас ще не забраний – то це не фінал. Завершити цю війну можна виключно одним шляхом – це поверненням кордонів у будь-якій формі, але кордонів наших зразка 91-го року”, – заявив Буданов і додав, що жодних поступок з боку України щодо території не буде.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.