Скинув маску: Путін зізнався, навіщо напав на Україну

Скинув маску: Путін зізнався, навіщо напав на Україну

Путін зізнався, навіщо напав на Україну / фото: РБК

Путін зробив нарешті зізнання, чому він напав на Україну, чому зараз триває геноцид українців. Все стало на свої місця. Глава Російської Федерації розповів про те, що він вторгся до нашої країни заради того, щоб не просто зберегти, а ще й розширити свою імперію.

Про це повідомив аналітик Сергій Фурса.

Звичайно, це підозрював увесь світ із самого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Трохи дивно, що тільки зараз Путін вирішив зізнатися і поділитися з усіма справжньою метою цієї війни. Можливо, більше не залишилося жодних причин, щоб продовжувати ховатися.

Глава РФ сказав, що Петро I завойовував нові території та збільшував Російську імперію, тому він теж має це робити. Власне він цим і займається. Він робить усе можливе, щоб повернути назад споконвіку слов’янські землі.

Навіть неможливо уявити, скільки підлабузників за останні роки стверджували, що Путін нагадує Петра I. В результаті їм вдалося в цьому переконати старого і тепер все це позначається на жителях України. Президент Росії назавжди хоче увійти до Росії та мріє, щоб про нього написали у підручниках з історії. Ще раніше багато хто говорив про те, що тільки це може бути справжньою причиною ухваленого рішення щодо нападу на Україну. Так і сталося, як багато хто думав.

 Звичайно, увійти як герой в історію главі РФ не вдасться, але отримати конкретні проблеми він зміг. Ще кілька століть тому подібна логіка може б і принесла потрібний результат. Але зараз усе змінилося. При цьому Путін продовжує стверджувати, що за 350 років нічого не змінилося.

Петро став найпершим імператором. Він не просто створив величезну імперію. Йому вдалося прорубати «вікно в Європу» і модернізувати дуже помітно відсталу азіатську державу за допомогою вкрай диких азіатських методів. Путін став насправді його повною протилежністю. Він поховає свою Імперію, на довгий час закриє вікно в Європу і змусить людей знову стати на «справжній шлях» істини (деградації).

Російська імперія вже залишилася у минулому. Вона намагається атакувати сучасний світ та боротися з майбутнім. При цьому продовжує ховатися за минулими подіями. У минулому, за словами глави РФ, все було набагато простіше та зрозуміліше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.