Скасування військових парадів в Росії: як на це реагує Путін

Скасування військових парадів в Росії: як на це реагує Путін

Путін / фото: aussiedlerbote.de

Скасування у багатьох російських містах  військових парадів 9 травня стало для Путіна болючою темою. Ця “скрєпа” для кремлівського диктатора завжди була на рівні з Пушкіним та “руським православ’ям”. Однак залишається ще один ідеологічний культ, який використовує у своїй риториці Путін та його поплічники.

Про це в ефірі 24 Каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман.

За його словами, Путін відчуває біль, і можливо страх з приводу скасування в багатьох російських містах парадів 9 травня. А вони, як стверджує експерт, були однією з головних духовних “скрєп” президента Росії Володимира Путіна.

Шейтельман відзначив, що головними “скрєпами” кремлівського диктатора були: Гагарін, військовий парад 9 травня, Рюриковичі, Пушкін та православ’я. Та віднедавна Дмитро Медведєв скасував їх, залишивши всього одну “скрєпу” – атомну бомбу.

“Путіну боляче через скасування усіх цих парадів. Адже сьогодні ухвалили рішення скасувати ще й у колишньому Ханти-Мансійську, Тюмені – тобто це вже прямо Сибір. Вони бояться, що ми туди “жахнемо”. Може, недарма. Бо вчора щось долітало до Балашихи, Санкт-Петербурга”, – сказав політтехнолог.

Нагадав експерт і про заборону відвідувати Червону площу в період травневих свят. Відвідати площу дозволено з 11 травня. Втім, за словами Шейтельмана, на той час її можна буде не впізнати.

“Але 11 травня вони її можуть не впізнати завдяки нашим зусиллям”, – припустив спікер.

Зазначимо, що у Москві вирішили закрити для відвідувачів Червону площу на період з 27 квітня до 10 травня. Причиною назвали підготовку та проведення параду Перемоги 9 травня. За інформацією російських ЗМІ участь у параді візьмуть понад 10 тисяч військовослужбовців. Генеральну репетицію заплановано на 7 травня.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.