Скандали Букінгемського палацу: на Netflix вийшов фільм про Гаррі та Меган

Скандали Букінгемського палацу: на Netflix вийшов фільм про Гаррі та Меган

Меган Маркл та Гаррі / фото: kinoafisha.info

Точно зрозуміло, що у 2023 році плітки навколо королівської сім’ї Великобританії не вщухнуть. А все через те, що Гаррі (молодший син принцеси Діани та Чарльза), а також його дружина Меган підписали контракт з кінокомпанією Нетфлікс на суму 100 млн доларів, і тепер охоче виносять сміття, тільки не з хати, а з Букінгемського палацу.

Про це повідомляє USWeekly.

Дивно, що брати не можуть знайти спільну мову багато років поспіль. Наприклад, стало відомо, що на одному сімейному зібранні Вільям (престолонаступник після смерті чинного короля Чарльза) зірвався і на рівному місці почав кричати на Гарі. У скандал не втрутилася і сама бабуся-королева. Вона тільки тихо сиділа і слухала крики старшого онука.

Інформація про скандал швидко просочилася в пресу. Замість того, щоб спробувати помирити братів, королівське сімейство кинулося захищати Вільяма, щоб не зіпсувати репутацію нового престолонаступника. У цій сварці винними виставили Меган і Гарі, написали про них брехливі статті з подачі монархів.

На цьому не все! Вільям і Чарльз об’єдналися проти Гарі. Всі невдачі сім’ї перекладають на плечі молодшого. Вони навіть забороняли їм бачиться з Єлизаветою і не повідомили про смерть бабусі своєчасно.

Гаррі розповідає, що якось бабуся покликала їх з дружиною з ночівлею в гості. Коли пара приїхала, їх повідомили, що Королева буде зайнята цілий тиждень. І це тільки мала частина того, що можна дізнатися в документальному фільмі.

Меган розповість, як пережила викидень, і як хотіла покінчити життя самогубством. Річ у тому, що негатив, який звалився на неї не без участі відомого видання Daily Mail, багато разів доводив жінку до нервових зривів.

Тепер точно зрозуміло, що Вільям пішов характером у свого батька, а Гарі в прекрасну матір. У Великобританії вже давно ходять чутки про нестерпний характер короля і його старшого сина. Також розповідають, що Вільяму час від часу дозволяють заводити нових коханок. А його дружина все це мовчки терпить, щоб не зіпсувати репутацію корони.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.