Сім’ям мобілізованих на Сахаліні видадуть по 5 кг риби

Сім’ям мобілізованих на Сахаліні видадуть по 5 кг риби

Мобілізація в РФ / фото: Focus.ua

У Російській Федерації в Сахалінській області сім’ям тих чоловіків, яких призвали в армію, видадуть по п’ять кілограмів риби. Така заява була зроблена Михайлом Шуваловим, який є регіональним керівником партії «Єдина Росія».

Про це повідомляють Новие Ізвестія.

Чиновник розповів про те, що на сьогодні обласне керівництво вже змогло домовитися з рибопромисловцями. Ті збираються найближчим часом підтримати родини мобілізованих невеликою продуктовою допомогою. Сім’ям російських солдатів зможуть виділити цілих 9 тонн свіжомороженої риби. Родичам збираються роздавати камбалу, кету і минтая. Шувалов звернув увагу на те, що кожна сім’я відправленого на фронт в Україну чоловіка зможе розраховувати на надання приблизно 5-6 кілограм риби.

Звернути увагу варто на те, що в Російській Федерації дана акція вже була названа, як «доступна риба».

Своєю чергою інформаційне агентство “Сахалін” надало інформацію щодо того, що родичі, покликаних на війну росіян, почали скаржитися на те, що мають не тільки економічні, але ще й побутові проблеми. Найчастіше вони просили надати допомогу з дровами на зиму. Деякі зверталися з тим, щоб їм відремонтували під’їзди, які на сьогодні знаходяться в аварійному стані.

Не обійшлося і без того, що родичі російських «захисників» почали просити про відстрочення виплат за наявними кредитами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.