Шойгу відсторонили від командування армією росії: що відомо

Шойгу відсторонили від командування армією росії: що відомо

Шойгу відсторонили від командування армією росії / фото: 24 канал

Росіяни сподівалися захопити Україну і відсвяткувати перемогу у Києві. Проте зараз ситуація у війську рф більше схожа на поразку, а міністра оборони «другої армії світу» висміюють власні ж підлеглі. За даними розвідки Великої Британії сергій шойгу був усунений від командування армією росії.

Про це повідомляє Ministry of Defence.

Як заявляють розвідники, колишній міністр оборони рф став посміховиськом. Над ним глузують його колишні підлеглі та звичайні солдати. Вони висміюють його невміння керувати, будувати стратегію і відмічають неефективність його рішень. Нині про хід подій путіну докладають командири військових частин.

Підрив репутації шойгу зумовлений успіхами ЗСУ. Українські військові вміло чинять опір і знищують ворожу армію. Завдяки HIMARS вибухи стали невід’ємною частиною багатьох окупованих територій, і це призводить до суттєвих втрат у армії рашистів. Щоб якось виправдатися, колишній міністр оборони рф заявляв, що росіяни вже знищили 6 систем HIMARS. Пізніше з’ясувалося, що це брехня.

За даними розвідки Великої Британії путін обурений, що “спецоперація в Україні” провалилася. Саме тому він шукає винуватців серед військового керівництва. Крім усунення шойгу, президент росії звільнив з посад ще 6 генералів. Щоб відтягнути увагу ЗСУ від контрнаступу, зараз росіяни проводять активні дії на Сході України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.