Сервіс для запису на онлайн консультацію до лікаря

Сервіс для запису на онлайн консультацію до лікаря

Чи замислювались ви над тим, що через онлайн сервіс можна отримати консультацію лікаря? Відтепер лікар онлайн став доступним для всіх українців. «Лікарі» —  це перший проєкт в Україні, що не має аналогів. Головна його мета — здорові люди.

Онлайн сервіс дає змогу:

  • отримати консультацію у будь-якій точці земної кулі;
  • бути на зв’язку із лікарем, коли вам зручно;

На платформі https://likari.net.ua піклуються про те, щоб консультації надавали лише кваліфіковані лікарі. Аби хто з вулиці не може стати частиною медичного проекту. Тут працюють фахівці у різних напрямках: від акушерів-гінекологів до хірургів. На сайті вказана вся необхідна інформація про лікарів:

  • де вони працюють;
  • скільки коштує консультація;
  • як записатись на прийом.

Також ви можете бачити оцінку від пацієнтів та реальні відгуки про лікаря, якщо такі є. Тож сервіс зручний, корисний та чесний.

Переваги онлайн консультування

Онлайн консультація не завжди може замінити огляд лікаря. Але вона буде завжди корисною. Наприклад, ви поїхали за кордон, там вам стало зле…то вже краще поговорити з українським доктором для початку, а потім шукати іноземного.

Міфи про досконалу медицину в Європі давно розвіяні. А про захмарні чеки на лікування у США ні для кого не є таємницею. Українські лікарі зберігають той золотий баланс. Можливо, це закладено у менталітеті українців. Можливо, це якась особлива риса характеру. Та саме український народ готові працювати у режимі нон-стоп, щоб допомагати оточуючим. Лікарі — пряме тому підтвердження.

Припустимо, що ви не за кордоном, а в Україні. Можливо ви хочете, щоб декілька спеціалістів ознайомились з історією хвороби, аналізами та дали свої експертні висновки. У цьому випадку сервіс «Лікарі» допоможе проконсультуватись із кращими медиками країни з різних регіонів.

Як бачите, такі консультації ніколи не будуть зайвими, навпаки, вони мають багато переваг:

  • економлять час, тому що можна зайвий раз не ходити до лікарні;
  • дають змогу знайти свого спеціаліста за межами міста чи країни.
  • сервіс доступний навіть зі смартфона;

З лікарем можна обговорювати будь-які питання, щодо проблем зі здоров’ям у зручній для пацієнта атмосфері. Можливо саме через мінімальний стрес людина швидко одужує. Консультації відбуваються лише на онлайн платформі. До неї необхідно мати доступ, а для цього важливо пройти авторизацію Такий алгоритм дії робить вашу персону максимально анонімною для сторонніх осіб.

Сервіс «Лікарі» думає не лише про здоров’я пацієнтів, а й про їх спокій.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.