Сертифіковані світлові LED іграшки оптом

Сертифіковані світлові LED іграшки оптом

В останні роки велику популярність у дітей від 3-х років набули світлодіодні іграшки-світяшки. Їх виробляють в Китаї, звідки привозять на ринок “7-й кілометр” безпосередньо від виробника. Інтернет-магазин «Kalibri» пропонує якісні сертифіковані LED іграшки оптом Одеса – https://kalibri.top/ua/ по самим вигідним в Україні цінам.

Чим привабливі світлодіодні іграшки

Цікавість ці предмети викликають ні тільки у дітей, але і у дорослих. Мало яке свято чи вечірка тепер обходяться без симпатичних звірят, фантазійних героїв чи просто декоративних елементів, які яскраво світяться, переливаються різними кольорами, блимкають. Достоїнства у них такі:

  • різноманітність — в наявності іграшки для дівчат і хлопчиків, дорослих, тематичної тематики для різних свят і урочистостей;
  • все моделі повністью безпечні для дітей, без гострих кутів, а світлові елементи надійно приховані від доступу;
  • іграшки приковують увагу, викликають інтерес, вони довговічні, тому гратися с ними і викристовувати для прикраси приміщень, святкового стола можна протягом багатьох років;
  • гра з такими цікавими предметами стимулють розумову активність, дарують позитивні емоції, відчуття радості і щастя;
  • кожна іграшка сертифікована згідно вимог українського законодавства і санітарно-гігієнічних вимог.

Купити оптові партіі LED іграшок вигідно для організаторів свят, івент-агентств з метою реалізації різноманітних бізнес-проектів, а також — для роздрібної торгівлі в своїх торгових точках і магазинах, їх декорування для привернення уваги потенційних покупців.

Переваги співробітництва з магазином іграшок «Kalibri»

Наш гуртовий інтернет-магазин уже 7 років займається оптовими поставками іграшок та інших товарів беспосередньо від виробника з Китаю. Наші співробітники добре вивчили всі пропозиції і вибрали постачальника, який гарантує якість товарів, повную відповідність вимогам і кращу вартість.

А також:

  • Товари ми привозимо самостійно через власну службу доставки і тому впевнені, що під час транспортування були дотримані всі умови для збереження якості.
  • У нас максимально широкий асортимент і доступні ціни, всі пропоновані в каталозі позиції завжди є на гуртовому складі та в роздрібних точках.
  • Щоб відповідати трендам на світовому іграшковому ринку, наші менеджери вивчають всі новинки, передивляють тематичні відео на YouTube, спілкуються з дітьми та їх батьками в наших торгових точках на ринку “7-й км” в Одесі.
  • Асортимент в каталозі ми постійно обновлюємо в залежності від інтересу до тої чи іншої тематики — герої нових ігор, мультиків, фильмів з`являються регулятно і без затримок.
  • Наша компанія має можливість доставляти оптові партії товару по всій території України і в Молдову.

Как показав наш досвід, роздрібна реалізація іграшок, що світяться, йде швидко, а окупність досягає від 150% цілорічних продажів до 300% в період свят.

Яскравий і привабливий онлайн-каталог зі зрозумілим інтерфейсом дозволяє оцінити зовнішній вигляд і дізнатись інші параметри без відвідування магазинів, а реальні відгуки наших клієнтів — почути про їх враження від покупок.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.