Серед військовослужбовців Білорусі зростає невдоволення рішеннями влади, – Генштаб

Серед військовослужбовців Білорусі зростає невдоволення рішеннями влади, – Генштаб

Білоруський військовий / фото: росЗМІ

Режим Лукашенка продовжує сприяти агресії Кремля в Україні. Для цього на території країни облаштовуються полігони для навчання російських підрозділів. Такі дії влади підвищують рівень невдоволення серед військовослужбовців збройних сил Білорусі.

Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

“Зростає невдоволення діяльністю військово-політичного керівництва Білорусі серед військовослужбовців прикордонної служби та збройних сил через загрозу втягування республіки у війну з Україною”, — зазначають військові.

Білорусь й надалі підтримує збройну агресію Росії проти України, надаючи свою територію та повітряний простір для завдання ракетних і авіаційних ударів. На території країни облаштовані полігони, де проходять військову підготовку підрозділи російської армії. Крім того, Білорусь ремонтує російську техніку, постачає країні-агресору техніку та боєприпаси, а також надає у користування військові об’єкти. 

Наразі, за інформацією Генштабу, ознак формування наступальних угруповань противника з території Білорусі не виявлено. Обстановка на Волинському та Поліському напрямках без суттєвих змін.

Інформацію про загрозу наступу з Білорусі спростував і голова воєнної розвідки Кирило Буданов.

“Не буде зараз наступу з Білорусі. Я говорив про це з літа”, — повідомив Буданов, і додав, що поширена нині в ЗМІ інформація про можливий наступ в Україну з Білорусі не відповідає дійсності і є лише частиною інформаційної війни РФ з метою посіяти паніку серед суспільства.

Нагадаємо, у вівторок, 6 грудня Міністерство оборони Білорусі оголосило про початок занять з бойової підготовки своїх збройних сил. Повідомляється, що метою цих заходів є перевірка бойової та мобілізаційної готовності війська на необхідному рівні, а також підвищення злагодженості органів військового управління.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.