Секретар РНБО назвав умову для збереження Кримського мосту

Секретар РНБО назвав умову для збереження Кримського мосту

Олексій Данілов / фото: Апостроф

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки і оборони України, розповів про те, що існує лише одна умова, за дотримання якої не буде здійснено атаку на Кримський міст.

Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

«Кримський міст вважається військовим об’єктом, який окупанти використовують для перекидання сил та додаткового озброєння. Саме тому об’єкт має бути знищений. У той же час, Путін має єдиний шанс зберегти міст. Якщо він використовуватиметься для того, щоб із Криму було виведено російські війська. Вони мають звідти піти. Інакше ЗСУ доберуться і до Криму», – каже Данілов.

Секретар РНБО додав, що не варто сподіватися, що Володимир Путін передумає далі продовжувати війну і виведе війська з України, повернувши назад все те, що знаходиться під окупацією. Хто так вважає – дурить сам себе.

«Кожен має розуміти, що президент Росії віпоставив на карту абсолютно все, що він має. Саме тому він робитиме все, щоб виграти. У той же час, на сьогодні він хоче зробити невелику перерву, адже його армія стає з кожним днем ​​дедалі слабшою не лише фізично, а й у моральному плані. Ми чудово знаємо, скільки озброєння залишилося у ворога і чому їм потрібна негайна перерва», — додав Данілов.

Секретар РНБО вважає, що здобути перемогу у цій війні буде досить складно. Водночас є й хороша новина. Розпад РФ настане дуже скоро і багато хто зможе насолодитися цим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.