Що треба зробити, аби повернути Крим – полковник назвав умови

Що треба зробити, аби повернути Крим – полковник назвав умови

Запуск ракети ATACMS /  фото: zaborona.com

Для звільнення Криму від російських окупантів потрібно отримати далекобійне озброєння від західних партнерів. Ракетні системи дальністю 300 км дозволять ЗСУ знищити усі логістичні зв’язки Росії з Кримом, що пришвидшить повернення півострова до складу України.

Таку думку висловив полковник запасу та військовий експерт Петро Недзельський в інтерв’ю Обозревателю.

Експерт наголошує, що Україна має отримати далекобійне озброєння для кампанії по звільненню окупованого Криму. Саме завдяки ракетним системам, здатним завдавати ударів на відстань до 300 км, українські сили можуть знищити Кримський міст і Чорноморський флот. За словами Недзельського, знищення Кримського мосту припинить усі логістичні зв’язки Росії з півостровом. Нині ж по цьому мосту до Криму потрапляє техніка та інші необхідні засоби окупаційним військам.

На переконання офіцера, якщо західні партнери нададуть Україні необхідне сучасне озброєння, зокрема ракетні системи дальністю 300 км і більше, “у всій акваторії Чорного моря російський флот буде знищений”. Військовий експерт переконаний, що Україна має “абсолютно усі перспективи для звільнення Криму, потрібна лише зброя”.

Під час спільного засідання українського уряду та Єврокомісії, що відбулося на цьому тижні, міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що державі потрібні далекобійні ракети з дальністю до 300 км. За його словами, водночас країна готова гарантувати, що ця західна зброя не буде залучена до атак на територію Росії.

Міністр закликав партнерів допомогти із якнайшвидшим встановленням ПРО. У цьому контексті він наголосив на бажанні держави отримати системи Patriot та SAMP/T за першої можливості разом із постачанням нових систем IRIS-T та NASAMS.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.