Що робити, якщо болить зуб — поради стоматолога

Що робити, якщо болить зуб — поради стоматолога

Що робити, якщо болить зуб / фото: freepik.com

При гострому зубному болю потрібно не баритися, а відразу звертатися до стоматолога. Біль викликає запальний процес зубного нерва. Чим довше людина буде пити вдома таблетки, тим гірше виявляться наслідки. Але що робити в тих випадках, коли потрапити на прийом до лікаря не виходить? Стоматолог Оксана Михайлюк дала корисні поради, які допоможуть людям у такій непростій ситуації.

Про це повідомляє 24 канал.

Зняти напад болю можна тільки медикаментозно. Добре допомагають протизапальні препарати, їх можна купити в аптеці та тримати вдома. Це такі лікарські засоби, як Нурофен, Ніфуроксазид і ін. Знеболювальны можуть не завжди допомогти, все залежить від організму людини. У домашній аптечці повинні бути й ті, і інші медикаменти. Комусь добре допомагає німесулід, комусь анальгін…кожен повинен обрати ліки на консультації зі своїм стоматологом.

А ось алкоголь, відвари маку, набрана в рот вода може тільки на час відвернути увагу людини. Гострий біль народні поради не знімають.

І звичайно ж, ніяка онлайн консультація не замінить повноцінний огляд у лікаря. Стоматолог повинен оглянути стан зубів і ясен, при необхідності потрібно зробити рентген, щоб розуміти, що робити далі: видаляти зуб, лікувати та ставити пломбу. Можливо, проблеми набагато серйозніше і потрібна операція з видалення кісти в щелепи. Тому не варто сподіватися на інтернет і розмови через телефон.

Чутливість і зубний біль

Чутливість зубів — дуже неприємне явище. Воно виникає, коли людина приймає занадто гарячу або холодну їжу, напої. Також чутливість зубів може проявиться на тлі зміни погоди: мороз і вітер можуть охолодити зуби, через це з’явиться біль. В цьому випадку необхідно використовувати спеціальну зубну пасту та ополіскувач, а також виключити з раціону тригери.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.