Що робити при печії — 6 ефективних народних методів

Що робити при печії — 6 ефективних народних методів

Що робити під час печії / фото: freepik.com

Кожен дорослий хоч раз стикався з нападом печії після того, як «з’їсть щось не те». Якщо в домашній аптечці не виявилося необхідних ліків, можна спробувати деякі народні методи.

Самостійно боротися з печією можна, якщо вона з’являється рідко. У тих випадках, коли проблема хронічного характеру, допомагають ліки, коригування харчування і поради лікаря.

  • Трав’яний чай. Як би дивно це не звучало, але чашечка теплого напою прибере неприємне печіння. Найкраще допомагає ромашка, імбир і липа.
  • Знежирене молоко. Воно дійсно дуже ефективно допомагає в боротьбі з печією. Напій створить плівку-бар’єр і захистить стравохід від кислоти.
  • Жувальна гумка. При жуванні в роті утворюється багато слини, вона потрапляє в стравохід і змиває кислоту.
  • Відвар зі свіжого листя подорожника. Найчастіше такий метод використовують дачники. Подорожник часто можна зустріти на ділянці. Для боротьби з печією беруть пару листя трави, ріжуть ножем і заливають 250 мл окропу. Коли відвар охолоне, його потрібно випити.
  • Насіння льону. Пару чайних ложок насіння потрібно добре пережувати та проковтнути. У льоні велика кількість омега-3, що дуже швидко прибирає печію.
  • Столова мінеральна вода, та сама з неприємним ароматом і смаком. Така вода є в аптеках і магазинах.

До інших народних засобів відносяться: сире насіння соняшнику, харчова сода і картопляний крохмаль. Насіння навіть рекомендують їсти вагітним при печії. 

Сода швидко допомагає “загасити ” кислоту, але ця речовина порушує кислотність в шлунку. Тому часто вдаватися до такого засобу не варто. Картопляний або кукурудзяний крохмаль абсолютно нешкідливі для організму, але допомагають не всім.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.