Що потрібно знати про дитячі мультивітамінні комплекси

Що потрібно знати про дитячі мультивітамінні комплекси

Мультивітаміни або полівітаміни — що це таке, чим відрізняються від звичайних, та чи можна їх вживати дітям? Батьки рано чи пізно стикаються з цими питаннями. Спочатку ставляться до вітамінів скептично, але потім це ставлення змінюється, починають шукати: де та яка аптека відпускає ці засоби та купують їх.

Перш за все мультивітаміни назначають дітям при частих застудах, поганій концентрації, дратівливості чи після тривалого медикаментозного лікування. Навіть, якщо батьки вважають, що їх діти чудово харчуються, вдосталь гуляють на свіжому повітрі та отримують все найкраще, це ще не значить, що її організм отримує повною мірою необхідні вітаміни та мінерали. Проблема має комплексний характер.

Чому мультивітаміни потрібні дітям?

А тепер про важливе: стан екології, якість продуктів харчування, наслідки аварії на ЧАЕС, війна та пандемія — це все привело до ослаблення імунної та інших систем як у дитячому, так і в дорослому організмі. Особливо важко дітворі, адже допоки вони ростуть, потребують у рази більше корисних макро- та мікроелементів. Особливо це помітно на школярах:

  • часті затяжні застуди;
  • важко дається навчання;
  • швидко втомлюються;
  • поганий апетит та інш.

Організм отримує недостатню кількість необхідних вітамінів, тому стає слабким. Саме у таких випадках потрібні дитячі мультивітаміни, щоб поповнити сили та зміцнити здоров’я. Полівітамінні комплекси просто допомагають відновитись, щоб пережити сезони застуд, справлятися із щоденними навантаженнями та завжди мати гарний настрій.

Популярні міфи про полівітаміни

Переходимо до популярних міфів, які можна почути у соціумі:

Міф 1

Все необхідне ми отримуємо з раціону — на жаль від їжі організм отримує лише 30 % від необхідної добової норми.

Міф 2

Організм може запасати вітаміни — насправді ні, щоб забезпечити організмові адекватний вітамінний статус, їх потрібно вживати курсами 1-2 рази на рік.

Міф 3

Вітаміни необхідні лише хворим людям  насправді їх дуже потребують діти та дорослі. Адже сучасна екологія, якість їжі привели до того, що 90%  усіх людей на планеті переживають авітаміноз.

Також можна почути, що речовини натурального походження кращі за синтетичні. В реальності вони кращі лише тим, що їх засвоюваність організмом близька до 90%. Синтетичні вітаміни засвоюються на 50%, саме тому у комплексах їх така висока концентрація.

Сьогодні в аптеках досить великий вибір мультивітамінів різних виробників: американські, швейцарські, українські та багато інших.  Можна без зайвого клопоту підібрати оптимальний варіант за складом та ціною.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.