Що буде з організмом, якщо щодня їсти шоколад

Що буде з організмом, якщо щодня їсти шоколад

Що буде, якщо їсти шоколад щодня / фото: freepik.com

Дієтологи розповіли про те, що ж станеться з організмом людини, якщо щодня вживати шоколад. Вони попередили, що кінцевий результат повністю залежатиме саме від того, який шоколад їсть людина і наскільки він є натуральним.

Про це повідомляє Eat This, Not That!.

В какао міститься безліч поживних компонентів, а також антиоксиданти. У той же час практично всі види шоколаду, які можна знайти на полицях магазинів, мають додатковий цукор. У зв’язку з цим дієтологи радять вживати виключно темний шоколад. У ньому є дуже багато сильних антиоксидантів-флавоноїдів. З їхньою допомогою вдається легко підтримувати нормальне функціонування серцево-судинної системи.

Дані речовини здатні покращити кровообіг у самому серці. Ризик появи тромбів стає в рази меншим, знижується артеріальний тиск. Крім того, при регулярному вживанні невеликої кількості темного шоколаду можна знизити ризик розвитку інсульту та інших небезпечних захворювань, які можуть спричинити смерть.

Шоколад містить багато магнію, який позитивно впливає на роботу головного мозку. Чим більше какао міститься у вибраному шоколаді, тим він буде кориснішим для організму. Численні дослідження фахівців продемонстрували те, що шоколад покращує настрій, допомагає пережити стресові ситуації. Вчені впевнені в тому, що все це також допомагає зміцнити серце, адже ні для кого не секрет, що регулярний стрес найчастіше призводить до серйозних проблем даного органу. Але в той же час, якщо у складі шоколаду є цукор, то ефект може бути зворотним.

Шоколад з великою кількістю цукру – це джерело калорій без мінералів та вітамінів. Дієтолог Тріста Бест зазначає, що подібний продукт стає причиною зниження рівня цукру в організмі, набір зайвої ваги, провокує сильні перепади настрою. Крім того, він не дає можливості підібрати максимально корисну та смачну альтернативу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.