Ще мінус 320 окупантів: Генштаб оновив втрати ворога

Ще мінус 320 окупантів: Генштаб оновив втрати ворога

Втрата ворога станом на 3 жовтня / фото: GeneralStaff.ua

Українські захисники продовжують битися з окупантами й буквально за минулу добу було знищено ще 320 ворогів. За весь час повномасштабної війни між Україною і Росією, країна-агресор втратила понад 60 тисяч солдатів. Крім того, українські військові змогли знищити за останню добу ще по одному вертольоту і літаку РФ.

Про це повідомляє Генштаб ВСУ.

Станом на 3 жовтня ЗСУ ліквідували ще 3 танки, 16 бойових броньованих машин, 1 РСЗВ, а також 11 БПЛА. Залишилися окупанти без 15 одиниць автомобільної техніки. Звернути увагу варто на те, що кількість знищених ворогів є приблизною, адже на деяких напрямках тривають активні бойові дії, тому складно встановити точну кількість убитих солдатів РФ. Найбільше втрат армія Росії зазнала на Бахмутському та Краматорському напрямках.

Ворог не залишає спроби взяти під контроль Донецьку область, а також прикладає максимальну кількість зусиль для того, щоб утримати ті території, що вийшло захопити раніше. Українські військові при цьому руйнують всі плани окупантів.

За останню добу було завдано 11 ракетних і 10 авіаційних ударів. Також ЗС РФ обстріляла 35 населених пунктів з РСЗВ. Найбільше постраждали Мар’їнка, Краматорськ, Слов’янськ, Водяне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв і Бахмут.

ЗСУ змогли за останню добу знищити в Запорізькій області три склади з боєприпасами ворога, а також район, в якому був зосереджений особовий склад армії РФ. Крім того, вони знищили понад 20 одиниць військової техніки. Звернути увагу варто на те, що понад 250 ворогів отримали поранення різного ступеня тяжкості.

У районі Бахмута, спірного, Первомайського та Зайцевого окупанти спробували вчинити наступ, але всі їхні спроби просунутися далі провалилися. ЗСУ змогли відбити атаки та повернути ворогів назад.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.