Самоклеючі панелі: переваги в використанні

Самоклеючі панелі: переваги в використанні

В останній час все більш популярними стають різноманітні об’ємні панелі. Для цієї продукції можуть використовуватись будь які матеріали. Для найбільш якісних панелей прийнято використовувати камінь, дерево або гіпс. Досить цікавим варіантом  вважаються і дзеркальні вироби. Проте варто також звернути увагу на самоклеючі панелі, виготовлені із спіненого піополіетилену. Цей варіант обійдеться набагато дешевше, проте виглядатиме досить ефектно. В інтернет- магазині NNdesign сьогодні можна знайти різні варіанти матеріалів, які дозволять реалізувати різні ідеї і зробити приміщення максимально затишним та красивим.

Переваги самоклеючих панелей

Самоклеючі панелі мають досить багато переваг, особливо якщо порівнювати їх з іншими матеріалами для ремонту. З одного боку вони мають певну структуру: цегла, дерево, камінь чи інші, друга ж вкрита клейовою основою, що робить процес монтажу швидким і легким, впоратись з чим зможе хто завгодно.

Теба зазначити, що самоклеючі панелі мають досить багато переваг і ми розглянемо основні з них.

• Матеріал не виділяє шкідливі речовини в повітря, тому не буде викликати алергічні реакції, можна використовувати у приміщеннях де є діти, алергики.

• Під час монтажу не треба застосовувати додатково клей, дюбелі або ж спеціальні решітки. Основа покрита клейовою сумішшю, яка буде добре триматись на будь-якій поверхні. Одночасно з цим варто знати, що стіни краще підготувати, особливо, якщо йде мова про наявність вологості чи грибка.

• Можуть витримувати різні температури та їх перепади. Можуть заморожуватись і потім розморожуватись, не втрачаючи при цьому свої властивості.

• Ідеальний варіант для того, щоб на сховати на стінах будь які недоліки: тріщини, нерівності і т.д.

• Легко наклеюються. Для цього не треба мати якісь спеціальні навики або знання.

• Легко миються самими звичайними миючими засобами.

• Добре зберігають тепло, підвищують рівень звукоізоляції.

Самоклеюча 3Д панель під білу цеглу на сьогоднішній день є найпоширенішим вибиором покупців, проте не варто ігнорувати і більш яскраві кольори, вони допоможуть зробити кімнату більш цікавою. Крім того, яскравими самоклеючими панелями можна відокремити або підкреслити різні зони кімнати. Вибір на сьогодні матеріалів досить великий, тому кожен зможе підібрати саме те, що найбільше припало йому до душі.

Великим плюсом є й те, що можна самостійно скористатись матеріалом і не звертатись за допомогою до спеціалістів, витрачаючи зайві кошти. Варто звернути увагу на те, що немає необхідності їхати в спеціалізований магазин, адже все необхідне сьогодні можна замовити онлайн с доставкою по указаній адресі. При цьому є можливість ознайомитись з широким асортиментом і розглянути різні варіанти самоклеючих панелей, а якщо виникнуть якісь питання, завжди можна звернутись до експертів компанії NNdesign, вони з радістю допоможуть Вам.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.