Самоклеюча ПВХ плівка для скла — де придбати якісні матеріали

Самоклеюча ПВХ плівка для скла — де придбати якісні матеріали

Самоклеюча плівка для декорування скла — простий та ефективний спосіб прикрасити скляні елементи. На сайті https://avers.ua/products/plivki-dlya-dekoruvannya-skla великий вибір матеріалів із різними фактурами та дизайнами. Замовляти можна онлайн з доставкою по Україні. Цінова політика та якість матеріалів приємно вразять.

Самоклейку використовують не лише для декорування скла. Корпусні меблі також вкривають плівкою  ПВХ: шафи-купе, столи, стільці тощо.

Переваги самоклеючої плівки на скло

Якщо майстерно наклеїти плівку, то неможливо зрозуміти, чи то таке незвичайне скло, чи просто елемент декорування. До того ж таке покриття придає міцності скляним поверхням. Е дуже практично, коли у домі є діти чи домашні тварини. Якщо вони пошкодять крихкий матеріал, він не розсиплеться на друзки, а залишиться на самоклейці.

Ще один суттєвий плюс подібних покриттів — це їх невисока ціна. Завжди можна взяти новий рулон на https://avers.ua/ і переклеїти. Самоклеюча плівка для скла використовується дуже багато де: у будівництві, для зовнішньої реклами, у дизайні інтер’єру. Вона має безліч переваг:

  • можна мити, легка у догляді;
  • зносостійка;
  • великий вибір текстур, кольорів;
  • не має проблем із її нанесенням на скляну поверхню.

У наявності матові та блискучі покриття під золото та срібло та інші метали. Окрім цього можна здійснити класні прикраси, що стильно впишуться у будь-який інтер’єр. З їх допомогою можна створити дизайнерські меблі, вітражі та інші круті об’єкти. Вікна, двері, скляні елементи на меблях — все це можна прикрасити за допомогою самоклейки.

ПВХ-плівка має тривалий термін експлуатації, до 7 років. Наклеюють її на вологу поверхню. Її можна вирізати, щоб отримати будь-яку форму. Є незвичайні моделі плівки, завдяки якій можна створити неперевершений ефект паморозі чи шліфованої піском поверхні. Таким чином можна освіжити інтер’єр. Плівку можна наклеїти самостійно чи за допомогою майстрів.

Чому краще зробити замовлення на AVERS

На цьому сайті пропонують матеріали високої якості. Вони безпечні для здоров’я людини та довго зберігають свій гарний вигляд. У каталозі актуальні моделі, що є у наявності. Придбати їх можна у будь-якій кількості. Забрати товари можна самостійно, або замовити доставлення. Онлайн замовлення займе не більше 5 хвилин вільного часу. Нема потреби кудись їхати, витрачати час на дорогу, ходіння по ринках та магазинам.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.