Салони краси PIED-DE-POULE у Києві — територія бездоганності та краси

Салони краси PIED-DE-POULE у Києві — територія бездоганності та краси

Щоб у пошуках території краси у Києві не потрапити до території несмаку, краще одразу вбийте у навігаторі p-de-p, ви не пошкодуєте. Це топова мережа салонів краси до ваших послуг. Також PIED-DE-POULE це територія стилю, якості та естетики!

Чому послуги перукаря стиліста завжди актуальні

Новий 2023 рік приніс нові тренди у зачісках та складних техніках фарбування волосся. На щастя, цього року на подіумах моделі мали максимально прості зачіски. Зробити укладку на кожний день буде легко. Наприклад моделі Loewe зробили акцент на боковому проборі, а Fendi пропонують робити укладки типу: прокинулась і такою й пішла. Також повертаються у моду нульові й мокрі укладки. І, якщо в принципі, такі маніпуляції сама собі може зробити кожна панянка, то  це не означає, що послуги перукаря не потрібні.

У минулому, коли жінка робила каре та чубчик (найчастіше після розставання з коханим), подруги їй співчували. Адже окрім розбитого серця вона отримувала страшну зачіску на додачу.

Майстри з  p-de-p — справжні чарівники. Вони зроблять настільки крутий та модний образ, що колишній кусатиме лікті, а нові кавалери пропонуватимуть романтичні побачення щодня! Окрім жартів, давайте дійсно поговоримо, чому професійні перукарі завжди у попиті:

 1.     Вміють приводити до ладу спалене волосся та невдалі стрижки.
 2.     Знають, як зробити модний чубчик, що вам пасуватиме.
 3.     Володіють різними техніками стрижок та фарбування.
 4.     Зрізають лише посічене та зайве.
 5.     Розбираються у модних трендах.
 6. Допоможуть відростити довге, здорове волосся, підберуть догляд за локонами.

І це ми ще не говорили про колористів та спеціалістів з реконструкції волосся.

Як самостійно вирощувати топових майстрів столиці, знають у p-de-p. Засновники створили власну внутрішню школу де навчають своїх спеціалістів сервісу hightclass, організовують майстеркласи та семінари.

Послуги у салонах краси PIED-DE-POULE

У мережі салонів краси PIED-DE-POULE можна зробити не лише круту зачіску чи модне фарбування волосся. Тут надають широкий спектр послуг:

 • візаж;
 • косметологія;
 • масаж;
 • епіляція;
 • догляд за нігтями.

Тут все супербезпечно. Для обробки інструментів використовують декілька ступенів стерилізації, один з яких — обробка високими температурами в автоклавах IS YESON.

Приємно вражає і той факт, що салони краси мають власний відділ якості. Сюди можна звернутися із зауваженнями та пропозиціями. А найголовніше, до слів клієнтів прислухаються! Тобто роблять дійсно все для надання класного сервісу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.