Рюкзаки з каталогу Terra Incognita: найважча ноша видасться легкою

Рюкзаки з каталогу Terra Incognita: найважча ноша видасться легкою

Комфортність та легкість пересування будь-яким маршрутом залежить в першу чергу від правильності вибору екіпірування. І одним з основних його видів є рюкзаки. В Україні їх ще називають наплічниками. На відміну від тих перших моделей, які призначалися винятково для туристичних походів чи військових експедицій, сучасні аксесуари такого типу є неодмінним елементом молодіжного стилю. Хоча охоче його застосовують і представники більш зрілих поколінь.

Рюкзак Deuter Gravity Haul 50

Чому вигідно купити рюкзак в інтернет-магазині компанії Terra Incognita?

Спорядження такого типу сьогодні не є рідкістю. Його можна придбати в дуже багатьох торгових точках. Проте кожен вибір буде вдалим. Але ж для прибічників активного способу життя дуже важливо використовувати якісне спорядження, ключовим у якому є саме рюкзак. Купити в Києві та інших містах України саме надійні, легкі, витривалі, місткі вироби такого типу можна в нашому інтернет-магазині. В них зможе вміститися все, що вам знадобиться в дорозі, і навіть більше. І це далеко не всі переваги пропонованих у нас туристичних аксесуарів. Головне — правильно підійти до їх вибору. В цьому вам нададуть професійну допомогу консультанти магазину.

Переваги рюкзаків від Terra Incognita

Спорядження для туризму в нашому магазині вибирають досвідчені пілігрими й початківці. В нашому інтернет-магазині купити рюкзаки можна для міста, поїздок на велосипеді і перенесення малят. Широко запитувані зимові, штурмові, супер легкі моделі таких аксесуарів. До їх переваг належать такі характеристики:

  • Фірмове походження. Наші рюкзаки виготовлені такими всесвітньо відомих брендами, як, наприклад, Black Diamond, Deuter, Fjallraven, Gregory, Kelty, Lowe Alpine, Millet, Osprey, Tatonka і, звичайно, власна торгова марка Terra Incognita.
  • Призначення. Купити такі аксесуари у нас можна для дітей і дорослих, для жінок і універсального типу. Жіночі моделі відрізняються більш вишуканим дизайном і меншим об’єм. Проте не поступаються їм за стилем також лаконічні й елегантні рюкзаки унісекс.
  • Об’єм. Наплічники можуть бути розраховані на різну місткість. В них можна розмістити речі загальним об’ємом від 20 до 101 літра і навіть більше. Для можливості переносу важкого спорядження воно оснащене зручними лямками та іншими видами фурнітури.
  • Матеріали. Усі рюкзаки з нашого асортименту виготовлені з найбільш функціональних матеріалів. Таким чином забезпечується стійкість спорядження до впливу вологи, забруднення та інших агресивних факторів зовнішнього середовища.
  • Конструкція. Вона є оптимально продуманою в кожному виробі. Достатня кількість функціональних відділень, містких кишеньок, зручних лямок дозволяє забезпечити максимальну комфортність експлуатації такого спорядження в дорозі.

Рюкзак Terra Incognita Freerider 28

Ще одна перевага, якою відрізняються наші рюкзаки, — ціна. Ми пропонуємо оригінальні аксесуари такого типу на найбільш привабливих умовах, з можливістю доставки територією України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.