Рибалка виловив у морі дивну рибу: вигляд здобичі жахає

Рибалка виловив у морі дивну рибу: вигляд здобичі жахає

Дивний улов / фото: Instagram

Інколи деяких морських жителів краще було б не бачити через їх неприємно вражаючий вигляд. Принаймні саме так виглядає чергова знахідка рибалки з Мурманська. Фотографіями загадкової риби він поділився в соціальних мережах.  

Про це пише Daily Mail.

Рибалка з Мурманська Роман Федорцов, який працює на траулері в північно-західній частині Росії, виловив сітями щось справді дивовижне і водночас жахаюче. 

Вражаючі фотографії з останнього улову демонструють дивну морську істоту з очима-намистинками, внутрішні органи якої звисають з рота. Дослідники поки не визначили, який саме тип риби був зловлений рибалкою, проте відомо, що цей мешканець морів має дуже довге тіло і короткі плавці, схожі на ті, що мають донні види риб.

Увагу привертають відносно невеликі білі очі, схожі на намистинки, але найбільше вражає загадковий пучок, який звисає у риби з рота. Однак, якщо розібратися, нічого надзвичайного у зовнішньому вигляді здобичі немає. Її вражаючий вид, ймовірно, викликаний мутацією, а огидний пучок у роті є не що інше, як внутрішні органи риби, які після підйому з великою глибину просто вивернулись навиворіт.

Зазначимо, що це не єдина знахідка, якою поділився Роман Федорцов, у своєму Instagram-акаунті. Раніше він уже публікував дуже дивних мешканців морів, які зустрілися йому в Норвезькому та Баренцевому морях, а також тих, хто був викинутий на берег з Атлантичного океану. Опубліковані кадри незвичайних морських істот на сторінці рибалки набувають великої популярності серед читачів.

“У читачів складається враження, що з кожним тралом ми виловлюємо незвичайні екземпляри риби. Насправді, це далеко не так. Це рідкість. З іншого боку, навіть відому рибу можна сфотографувати так, що вона здаватиметься “монстром”, – додав рибалка.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.