Рукава, камлоки, ПВХ та ПУ для вашого виробництва

Рукава, камлоки, ПВХ та ПУ для вашого виробництва

Швидкозмінні з’єднання для шлангів чи рукавів, себто камлоки призначені для монтажу та з’єднання рукавів на промислових об’єктах. Їх використовують у харчовій промисловості, у с/г, на будівництві тощо. Такі з’єднання, як камлоки забезпечують герметичність та придатні для багаторазової експлуатації. В Україні їх можна придбати на сайті «Укр-Флекс» із доставленням по містах, окрім окупованих територій.

Укр-Флекс займається також постачанням ПВХ та ПУ, рукавів промислових та гідравлічних. Відмінна якість та доступні ціні – гарантовані!

Камлоки та інші товари з гаталогу

В асортименті компанії великий вибір камлоків металевих з алюмінію та нержавіючої сталі. Також є поліпропіленові з’єднання. У наявності різні діаметри від 19 до 150 мм. 

Камлоки розрізняються ще й за типом з’єднання: різьба на них може бути зовні, всередині або ж взагалі на кінці із заглушкою. Окрім цього в каталозі можна знайти та замовити:

  • Рукава високого тиску;
  • Рукава харчові напірні;
  • Рукава для сухих матеріалів;
  • Рукава радіаторні EPDM;
  • Хомути черв‘ячні;
  • Гідравлічні комплектуючі та ін.

Компанія має вузьку спеціалізацію, тому весь товар підібраний фахівцями. У каталозі не має сумнівних виробників. 

Компанія імпортує товари з Європи. Можливі індивідуальні замовлення. Укр-Флекс працює на пряму з виробниками, тому ціни тут нижчі, ніж у перекупів. А товариські відносини туз технологами часто допомагають знайти нестандартні та вигідні рішення різних ситуацій, що складаються у замовників на їх об’єктах. До того ж кожен клієнт може розраховувати на сервіс, індивідуальний підхід та гарантії якості.

Укр-Флекс – кращий імпортер в Україні

До вашої уваги Укр-Флекс, це імпортер #1. Саме тут ви отримаєте якісний товар із доставленням та гарантією. Разом із замовленням видається уся необхідна документація: сертифікати, квитанції, гарантія. 

Компанія має клієнтів по всій країні: заводи, фабрики, комунальні установи.

Ви завжди можете розраховувати на консультацію компетентного спеціаліста та на допомогу у виборі товарів.

Компанія працює згідно з законом «Про захист прав споживачів». Тому якщо вам з якихось причин не підійшли комплектуючі, ви завжди можете розраховувати на їх повернення та обмін протягом 14 днів з моменту покупки при дотриманні умов (товар не пошкоджений, ціла упаковка, документація збережена).

Також на сайті є розділ з розпродажем. Там зробити покупки можна за особливо вигідною ціною. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.