Замовлення готових страв додому і в офіс

Замовлення готових страв додому і в офіс

Сьогодні дуже багато людей користуються такою послугою, як доставка їжі. Різноманітні страви можуть замовлятися не тільки додому, але й прямо на робоче місце чи в те місце, де планується відпочинок. Завдяки такій корисній послузі можна швидко отримати смачну і свіжу їжу, не витрачати час на пригодовування, або ж просто порадувати себе чимось смачненьким. Служба доставки tl-family.com готова запропонувати своїм клієнтам декілька різних варіантів своїх особистих закладів на території Києва та оформити швидко замовлення прямо з мобільного телефону.

Менеджери дуже відповідально відносяться до кожного замовлення і за короткий проміжок часу можуть повністю сформувати замовлення. Процес відправки значно прискорює те, що в компанії працюють виключно спеціалісти з великим стажем роботи. На доставку замовлення потрібно максимум одна година і смачна їжа зі свіжих і якісних продуктів буде в руках клієнта. Варто звернути увагу на те, що замовити можна не тільки готові страви, але й спеціальні набори для перекусу, напої, різноманітні соуси и навіть сидр.

Що може запропонувати служба доставки їжі

Служба доставки їжі в Києві стане вірним помічником, якщо потрібно щось відсвяткувати, немає часу готувати вечерю після робочого дня або ж просто хочеться відпочити від повсякденних справ. Замовити страви можна із декількох різних закладів:

1. Товстий Лев.
2. Urban Grill.
3. Crazy Jack.

В Урбан Гриль є можливість замовити м’ясні страви, десерти алкогольні та безалкогольні напої, соуси і бургери. Кухарі починають готувати відразу після того, як поступає замовлення. Паб Товстий Лев пропонує неймовірно смачне пиво та ароматний і легкий сидр. Позиції доступні для замовлення тільки тим клієнтам, яким виповнилось 18 років.

Послуги служби доставки їжі мають велику кількість переваг. Основними із них можна назвати наступні:

• Великий вибір різноманітних страв і напоїв на будь-який смак;
• Не потрібно додатково витрачати кошти;
• Доступна ціна на послугу доставки і при цьому немає ніякої різниці те, в який район потрібно відвезти замовлення;
• Наявність власної алкогольної карти;
• Регулярно проводиться оновлення асортименту страв в закладах.

Замовити доставку їжі в Києві можна додому або в офіс всього за декілька хвилин. Для потрібен тільки телефон або комп’ютер. Достатньо вибрати страви, ввести персональні дані та адресу. Якщо сума замовлення буде вище 1000 гривень, то доставка в такому випадку пропонується повністю безкоштовно.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.