Швидка позика онлайн в Україні від ZeCredit

Швидка позика онлайн в Україні від ZeCredit

Кожна людина може опинитися в ситуації, коли терміново потрібно знайти гроші. Якщо ви вже опинилися в подібній ситуації або хочете до неї підготуватися, рекомендуємо розглянути позику онлайн від ЗеКредит. Компанія працює цілодобово, приймаючи рішення про видачу кредиту за 15 хвилин, а при повторному зверненні – за 5 хвилин.

Які умови оформлення швидкого кредиту онлайн на карту

У компанії ZeCredit середній відсоток схвалених заявок на позику становить 92%. Вона виділяється на тлі банків та деяких кредитних установ лояльним ставленням до позичальників.

Мікрофінансова організація надає фінансову допомогу людям, які навчаються в середньому або вищому навчальному закладі, отримують пенсію по інвалідності або віку, працевлаштовані неофіційно, мають «чисту» або погану кредитну історію. Щоб взяти позику онлайн, позичальникові не потрібно надавати довідки про доходи, виписки з податкової, приводити поручителів або залишати заставу.

Для отримання кредиту онлайн на карту знадобиться наступне:

 • відповідність віковим обмеженням – від 18 до 65 років;

 • паспорт;

 • ідентифікаційний код;

 • мобільний телефон;

 • електронна пошта;

 • активна карта будь-якого банку України.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, тоді компанія готова запропонувати першу позику онлайн на суму від 1 000 до 7 000 гривень, наступні – від 1 000 до 12 000 грн. Нові клієнти можуть оформити кредит під 0.9%, істотно заощадивши на переплаті. А користуватися позиковими коштами можна від 7 до 30 днів.

Як взяти позику онлайн за 15 хвилин

Коли людині терміново потрібні гроші, вона не хоче турбувати родичів, друзів та знайомих. Оформлення кредиту в банку зазвичай займає 2-3 дні: збір документів для підтвердження платоспроможності, поїздка до відділення, спілкування з менеджером, очікування. Й не можна забувати про графік роботи, обідні та технічні перерви.

У МФО ZeCredit оформити кредит можна через інтернет, а гроші приходять на карту. Щоб взяти позику онлайн, потрібно зробити наступне:

 1. Створити особистий кабінет на сервісі мікрокредитування.

 2. Заповнити анкету позичальника, вказавши ПІБ, ІПН, адресу електронної пошти та іншу інформацію про себе.

 3. Прив’язати активну платіжну карту.

 4. У заявці на кредит вказати необхідну суму та терміни користування коштами, після чого надіслати її на розгляд.

 5. Коли система схвалить запит, компанія перерахує гроші на карту.

Ми рекомендуємо прямо зараз перейти на сервіс ZeCredit, пройти реєстрацію, заповнити анкету та додати платіжні дані. У потрібний момент вам знадобиться всього лише перейти в особистий кабінет, подати заявку, а протягом 15 хвилин – отримати кредит онлайн на карту. У разі виконання кредитних зобов’язань, заявки на повторні позики будуть розглядатися протягом 5 хвилин.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.