Іран оголошено головним ворогом США

Іран оголошено головним ворогом США

Іран оголошено головним ворогом СШАЯк повідомляє uzinform.com.ua: Дональд Трамп сказав, що іранська влада демонструють «повну неповагу до Сполучених Штатів». «Це ж терористична держава номер один. Вони всюди розсилають гроші і зброю», – зазначив американський президент. Також Трамп в черговий раз розкритикував ядерну угоду з Ісламською Республікою Іран, зазначивши, що США «подарували іранцям $ 1,7 млрд. готівкою».

Правда, в даний час Вашингтон не розглядає прямі силові сценарії впливу на Іран. Трамп в інтерв'ю телеканалу Fox News не дав прямої відповіді на питання про те, чи існує зараз загроза відкритого зіткнення між США і Іраном, але зазначив, що залякувати Тегеран «ніхто не збирається». США знову мають намір впливати на Тегеран за допомогою санкцій, недавнє посилення яких було лише початком. Тегеран же в відповідь 29 січня провів випробування балістичної ракети. Вони стали першими при президенті США Дональда Трампа. Останній раз іранці проводили подібні випробування влітку 2016 року.

Таким чином, ми спостерігаємо дуже сильний поворот всієї близькосхідної політики Вашингтона. Трамп руйнує стратегію колишнього президента Барака Обами і його ліберальної команди, яка була заснована на потеплінні відносин з Іраном і посиленні лінії щодо Туреччини та Саудівської Аравії, колишніх традиційних союзників американців в регіоні.

Політика Трампа на Близькому Сході в цілому, і щодо Ірану, зокрема, відображає продовження боротьби, яка йде в американській верхівці. Не дарма екс-президент США Барак Обама виступив із заявою, в якому підтримав протести проти політики глави Білого дому Дональда Трампа. За словами колишнього глави американської держави, «на кону американські цінності». Як повідомив офіційний представник Обами Кевін Люіс, він «зворушений рівнем залученості (людей в суспільне життя) по всій країні». «Дії громадян, які реалізують своє конституційне право збиратися, організовуватися і робити так, щоб представники влади їх почули, – це саме те, що ми розраховуємо побачити, коли на кону американські цінності».

Як раніше вже зазначалося, в верхівці США умовно можна виділити дві основні елітарні групи: ліберали-глобалісти і «патріоти-імперці». Інтереси глобалістів мало збігаються з національними інтересами США, вони представляють наднаціональні структури. Ліберальна частина американської еліти вважає, що США як головна база і силова дубина західного проекту, вже віджили своє. Світову кризу капіталізму і всієї західної цивілізації збираються ліквідувати традиційно – через війну. При цьому США втратять статус наддержави, стануть лише одним із центрів майбутнього «багатополярного» нового світового порядку. У процесі «опускання» США можлива смута, громадянська війна і розвал Сполучених Штатів. В Євразії і на Близькому Сході, зокрема, глобалісти розв'язали смуту, яка повинна була зруйнувати практично всі колишні національні держави, ісламський світ, Євросоюз, Росію. Засуджені були і раніше традиційні союзники Вашингтона на Близькому Сході: Єгипет, Туреччина, Саудівська Аравія та Ізраїль.

У процесі розв'язання великої війни на Близькому Сході (Близькосхідний фронт Четвертої світової війни) господарі США вміло використовували ресурси і можливості своїх союзників, їх жадібність, щоб почати війну і створити «таран» для нищення всіх традиційних кордонів і зв'язків – «Халіфат». Правда, «Халіфат» проявив власну концептуальність (золотий динар, відмова від лихварської-позичкової моделі), кинувши виклик біблійному проекту. Це змусило Обаму почати серйозну боротьбу з «Халіфатом», так як поява зародка альтернативи західній рабовласницької моделі нового світового порядку не вписується в плани глобалістів. Тому Вашингтон за президентства Обами і помирився з Тегераном. Іран, по суті, очолив боротьбу з джихадистами в Іраку і Сирії. Багдад підтримали шиїтські формування та іранські військові специ, що дозволило почати битву за Мосул. У Сирії Дамаск тримався тільки за рахунок іранської військово-матеріальної підтримки, включаючи іранські спецпідрозділи, «Хезболли» (військова ліванська шиїтська організація), потоків шиїтських найманців. В результаті це призвело до активізації ще одного розколу в регіоні: почалася шиїтський сунітська війна з геноцидом супротивників.

«Патріоти», яких тепер очолює Трамп, також розуміють, що єдиний вихід з нинішньої глобальної кризи – це війна, і вона вже почалася. Палає Близький Схід, регулярно вмиваються кров'ю країни Чорного континенту, перші удари іррегулярної війни нанесені по Європі, спливає кров'ю Україна, йде підготовча робота на Азіатсько-Тихоокеанському театрі. Однак, якщо ліберали-глобалісти готові принести в жертву і США, то «патріоти» готові спихнути весь світ в хаос, але зберегти і навіть зміцнити США – Американську імперію. Сполучені Штати повинні зберегти роль найпотужнішого держави і стати «островом безпеки» в охопленому вогнем світі. Тому Трамп збирається продовжити процес повернення виробництва на територію США, почати величезну програму будівництва нової інфраструктури, модернізувати збройні сили, відмовитися від стовпів лібералізму у вигляді масової міграції, політкоректності та мультикультурності, вирішити найгостріші внутрішні проблеми Америки. Це в перспективі може привести до політики «ізоляції» і появи неофашистської американської імперії з включенням Канади і Мексики.

Мексиканська верхівка давно вже американізована, за допомогою нарковійни американські спецслужби дестабілізували країну. Згортання американцями підприємств в Мексиці, з поверненням їх на територію США, різке звуження потоку нелегальної міграції, а мігранти відправляють сім'ям на батьківщину значну частину заробітку, а також розвиток видобутку нафти в самих Штатах, ставлять Мексику на межу економічного колапсу (США головний торговий партнер Мексики ) і масштабної смути. Тобто Вашингтон може зіштовхнути Мексику в згубну смуту, відгородившись від неї «стіною, або поставивши на коліна, зробити напівколонією.

Таким чином, Трамп збирається повернути назад тривалий процес деградації США, кидаючи виклик глобалізму, які засудили Штати до «опускання». Америку чекає період важких випробувань, навіть якщо Трампа скинуть або фізично усунуть (вступить в силу сценарій американської смути і «опускання» США). Однак це не вирішує проблему світової кризи. Вашингтон збирається вирішувати свої проблеми традиційно, за рахунок решти світу. «Світова фабрика» – Китай, який і так вже відчуває великі проблеми в економіці, через торгові війни з США може вступити в період кризи. Це викличе новий виток світової економічної кризи.

Війна ж на Близькому Сході буде тривати. Тільки Трамп змінює сценарій. Якби Клінтон (ставленик глобалістів) перемогла, то ми побачили розвал Саудівської Аравії, можливо, Туреччини та Єгипту. Розвал регіону продовжився на новому більш високому рівні, із залученням до воронки інферно нових держав, десятків мільйонів людей. Іран же, за яким стоять Піднебесна і частина глобальної еліти (включаючи господарів Британії), повинен був забезпечувати «Шовковий шлях» з Китаю в Європу. При Трампу все буде навпаки. Ісламську Республіку знову будуть калічити і тиснути за допомогою санкцій, в майбутньому можливий і силовий сценарій, за участю Саудівської Аравії та Ізраїлю. Це створює труднощі в питанні війни з «Халіфатом». В даний час серйозні успіхи, які досягнуті в Іраку, в першу чергу за допомогою Тегерана, крім того, саме на Іран орієнтується нинішній іракський уряд. Тому Саудівська Аравія, інші арабські монархії, Туреччина, Єгипет отримають можливість ще продовжити своє існування. Вони необхідні для тиску на Іран і війни з «Халіфатом». Також Вашингтон намагатиметься збільшити військовий внесок Росії в боротьбі з «світовим тероризмом». За допомогою курдів, арабських монархій, Туреччини та Росії США будуть вести війну з «Халіфатом». В цілому руйнування регіону буде продовжено.

Варто також відзначити, що буде збільшуватися напруга і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Удар по Ірану – це удар і по Китаю, який діє в союзі з глобалістами в справі будівництва «багатополярного світу», де США втрачають статус наддержави. Це веде до загострення ситуації в зоні Тихого океану. Починається протистояння господарів США і китайських «драконів». Тайвань, Південно-Китайське море і Корейський півострів – це місця можливих майбутніх сутичок.

Росія в цій ситуації отримує шанс згорнути свою участь в сирійській кампанії, зайняти позицію «збройного нейтралітету» в конфлікті Піднебесної і американської імперії, не дати себе використати в якості «гарматного м'яса» у війні з «Халіфатом» і можливої ​​майбутньої війни з Китаєм. Необхідно зосередитися на внутрішніх проблемах (масштабний розвиток інфраструктури та збереження території, демографія – стійке зростання російського населення, збереження російськості – російської мови і культури, відновлення науки, освіти та охорони здоров'я) і вирішити задачу єднання російського суперетносу в одній державі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.