Де можуть працювати українці в Польщі?

Де можуть працювати українці в Польщі?

Українці вибирають Польщу, як країну для роботи, не для туризму. Дані соціального опитування показали, що 94% українців, які працюють за кордоном мріють відшукати постійні вакансії в Польщі та залишитися там жити.

Це зв’язано з тим, що Польща – європейська країна і дозволяє заробити набагато більше грошей, чим працівник може отримувати в Україні. Європейський рівень життя дає набагато більші перспективи, чим людина має на даний момент. Робота в Польщі для жінок, пенсіонерів, сімейних пар, дає змогу забезпечити собі бажаний фінансовий рівень заробітку.

Де працюють українці?

Найчастіше українці вибирають просту роботу, яка не потребує кваліфікації. Вакансії в Польщі зустрічаються таких сферах:

• Обслуговуючий персонал;

• Працівники на завод;

• Технічна область;

• Працівники складу;

• Прибиральники;

• Робітники на ферму;

• Люди на збір урожаю.

Українці, які мають кваліфікацію можуть працювати в таких сферах:

• Водії транспорту;

• Працівники медичних закладів;

• Освіта;

• Слюсарі, електрики, сантехніки та інші працівники.

Попит українців на роботу без кваліфікації зв’язаний з тим, що таку роботу можна швидко отримати, вона не потребує черги та оформлення особливих документів.

Українці простіше відносяться до простої роботи, чим європейці і радіють, тому заробітку, який вони можуть отримати в європейській країні.

Скільки заробляють українці в Польщі?

Заробітна плата починається від 8 злотих на годину чистими, що набагато більше, чим працівник може отримати в своїй країні. Заробітна плата залежить від умов праці, числа відпрацьованих годин, додаткових послуг, середньої оцінки праці роботодавцем та кваліфікації.

Робота для жінок в Польщі дозволяє заробляти від 500 євро, що значно більше, чим в Україні. Жінки працюють нянями, прибирають приміщення, доглядають за людьми похилого віку.

Нерідко роботодавець пропонує безкоштовне проживання та харчування. Це дозволяє відкладати майже всю зарплату та забезпечити вирішення своїх фінансових проблем у майбутньому.

Де можна знайти роботу в Польщі?

Без знання мови та специфіки пошуку роботи за кордоном, знайти цікаві вакансії в Польщі майже неможливо.

Багато українців звертаються за допомогою до кадрових агентств. Компанії спеціалізуються на пошуку роботи для заробітчан та допомагають швидко почати працювати.

Переваги співробітництва з кадровим агентством:

1. Допомога з отриманням дозволу на роботу, оформленням візи, збором та заповненням документів. Це виключає можливість зробити помилку, через яку можуть не випустити з країни.

2. Велика база вакансій. Кадрові агентства мають велику базу вакансій, які дозволяють швидко знайти роботу. Якщо по переїзду в Польщу виявиться, що вакансія буде зайнята, для робітника швидко знайдуть альтернативу, яка буде відповідати його потребам.

3. Наявність координатора. Це людина, яка допомагає працівникам вирішувати проблеми та шукати вихід із ситуацій з якими вони не можуть впоратися самостійно.

Завдяки співробітництву з кадровими агентствами можна швидко знайти роботу в Польщі та почати заробляти гроші на цілі, які ви собі поставили.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.