Особливості суконь в українському стилі

Особливості суконь в українському стилі

Сьогодні сучасні вишиті плаття в українському стилі, купити які можна в спеціалізованих магазинах або замовити онлайн, є невід’ємною частиною гардеробу кожної модниці. Така сукня підкреслить індивідуальний стиль, вишуканий смак. Оскільки вбрання гармонійно поєднує в собі модні тенденції та традиції, незламний дух українського народу, вишиті плаття заслуговують особливої уваги.

Купити ексклюзивні вишиванки, сукні, сорочки, блузи в українському стилі популярні сьогодні не тільки в країні, але і за її межами. Неповторний дизайн, автентичність, вишуканість, – завдяки цим особливостям вбрання демонструють на світових подіумах. А українську вишивку імениті кутюр’є використовують для того, аби прикрасити дизайнерське вбрання.

Слід звернути увагу на те, що сукня в українському стилі універсальна. Вона буде доцільною не тільки на урочистостях, але і під час офіційних зустрічей, у повсякденному житті. Вишитий одяг доповнить неперевершений одяг, допоможе розставити правильні акценти. Плаття, прикрашені вишивкою хрестиком, більш доцільні для повсякденного життя, а от одяг, вишитий бісером, стане у нагоді для святкування урочистостей.

Під час вибору українського вбрання особливу увагу потрібно звертати на вишивку. На сучасному ринку часто можна зустріти вишиванки китайського виробництва, які не відрізняються ані відмінною якістю, ані привабливим зовнішнім виглядом. Для виготовлення виробів застосовуються синтетичні тканини, а візерунок чи орнамент просто приклеєний до матеріалу. Зрозуміло, що і вартість таких вишиванок доволі низька.

Раніше для виготовлення вбрання в українському стилі використовували домоткане конопляне чи льняне полотно. Сьогодні розвито технологій дозволяє використовувати льон, бавовну. Прийнято до натуральних тканин додавати невеликий відсоток синтетики. Це дозволяє краще тримати форму та підвищити практичність сукні чи сорочки. Вартість одягу з натуральних тканин висока, але повністю виправдана. Адже полотно добре поглинає та пропускає вологу, дозволяє шкірі «дихати», не викликає алергічних реакцій, відрізняється антибактеріальними властивостями.

Вбрання лише з синтетичних матеріалів коштує значно дешевше, але має суттєві недоліки. Може викликати подразнення на шкірі, сприяти розвитку алергії. Такі тканини погано поглинають вологу та втрачають привабливий зовнішній вигляд вже після першого прання. Тому рекомендується купувати одяг з натуральних тканин, оскільки він практичний та довговічний.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.