Замовлення дизайну будинку у скандинавському стилі від дизайнера Ірини Карликової у Києві

Замовлення дизайну будинку у скандинавському стилі від дизайнера Ірини Карликової у Києві

Максимум світла, відсутність зайвих деталей, чистота і лаконічність. Здогадалися, про що йде мова? Звичайно ж про скандинавський стиль у дизайні інтер'єру. Для нього характерні простота і чіткість ліній, форм, кольорів, покриттів.

Популярне стилістичне спрямування прийшло до України з країн Північної Європи з досить суворим кліматом. Тривалі холоди, мінімальна кількість сонячного світла відклали свій відбиток на інтер'єрі будинків жителів Норвегії, Швеції і Фінляндії. Головна відмінна риса стилю в дусі Скандинавії — наповненість повітрям і світлом.

Особливості скандинавського дизайну і його відмінні риси

Хочете помилуватися дизайнами інтер'єру, виконаними у скандинавському стилі? Ласкаво просимо на сайт дизайн-студії Ірини Карликової. Ми пропонуємо максимум докладної інформації та фото готових проектів квартир і будинків, виконаних в скандинавському стилі. Ми спробували зібрати всі особливості і виділити головні, щоб ви могли зрозуміти, на що розраховувати, вирішивши відтворити інтер'єр Скандинавії у себе вдома.

Основні принципи, про які слід пам'ятати:

  1. Максимум світла. На вікнах вітаються прозорі легкі фіранки без зайвого орнаменту і декору. У скандинавському інтер'єрі немає місця важким портьєрам, балдахінам і строкатим тюлям.
  2. Переважання білого. Основа основ скандинавського стилю-білий колір, а також інші світлі пастельні тони. Ними виконується оформлення стін, стелі, підлоги. Світлий колір є хорошою основою для яскравих деталей.
  3. Переважання натуральних матеріалів. Найчастіше мова йде про натуральне дерево на підлозі, стінах, вікнах і в цілому у інтер'єрі. Основні матеріали, використовувані при оформленні інтер'єру в скандинавському стилі — скло, метал, натуральна деревина, зрідка — камінь.
  4. Стилістичний колорит і яскраві акценти. Незважаючи на переважання світлих тонів і простих форм, стиль Скандинавії навряд чи можна назвати нудним. Всьому виною яскраві акценти і деталі, які використовуются як прикраси і виступають яскравими акцентами — строкаті подушки, яскраві картини на стіні, хитромудрі покривала і інший текстиль.
  5. Функціональні меблі. Йдеться про меблі, виконані з дерева, пластика, металу або скла. Як правило, дизайн-проект передбачає мінімальну кількість диванів, шаф, ліжок і полиць. Кожен елемент в будинку несе смислове навантаження і використовується за призначенням. У скандинавському інтер'єрі немає непотрібних речей, які захаращують простір, які використовуються від випадку до випадку.

Студія дизайну інтер'єрів Ірини Карликової пропонує цікаві дизайн-проекти інтер'єрів квартир і будинків, які мають свою родзинку і особливий шарм. Ми приділяємо особливу увагу деталям, щоб створити неповторну атмосферу.

Не варто думати, що інтер'єр в скандинавському стилі — це нудно, одноманітно і старомодно. Ми готові довести вам зворотнє і втілити у життя найсміливіші ідеї та фантазії.

Чому варто замовити інтер'єр квартири або дизайн будинку в скандинавському стилі?

Скандинавський дизайн будинку З кожним днем ​​все більше шанувальників мінімалізму і простоти деталей віддають перевагу скандинавському дизайну інтер'єру. Унікальність, функціональність і необтяженість зайвими деталями не може не привертати увагу. Тим більше, що сучасні будівельні, оздоблювальні матеріали, меблі та декор дозволяють урізноманітнити обстановку і зробити її максимально стильною, пристосованою під потреби мешканців будинку.

Не варто думати, що стиль Скандинавії в інтер'єрі — вибір власників великих заміських будинків. Він ідеально підійде для малогабаритної квартири з невеликим кількість світла, власники якої не можуть похвалитися великою кількістю квадратних метрів житлової площі. Саме світлі тони, мінімальна кількість меблів і особлива система освітлення дозволять візуально розширити простір і оригінально оформити будь-яку кімнату — спальню, дитячу, зал або кухню.

Поспішайте замовити дизайн будинку в скандинавському стилі від дизайнера Ірини Карликової. Ми запропонуємо:

  • доступний прайс;
  • безліч оригінальних небанальних ідей і дизайнерських рішень;
  • індивідуальний уважний підхід до кожного клієнта;
  • приклади готових дизайн-проектів або розробку індивідуального проекту з урахуванням побажань замовника.
Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.