Ексклюзивні проекти заміських збірних будинків і котеджів Marles в Україні

Ексклюзивні проекти заміських збірних будинків і котеджів Marles в Україні

Дуже часто ідея побудувати власний будинок приходить швидкоплинно після побаченої картинки. При цьому людина не достає лопату і не купує будівельні матеріали, а починає розмірковувати над проектом.

Будівельний проект — початок будь-якого будівництва. Перед тим, як почати його реалізації, слід продумати все до дрібниць.

Компанія «Єловіца» пропонує кращі заміські збірні будинки за ексклюзивними проектами.

Вибір проекту — важливий етап проектування заміського будинку або котеджу

Кожен замовник перед тим, як прийняти остаточне рішення і зробити замовлення, переглядає десятки проектів, вибираючи, який саме будинок припаде до душі. Фахівці компанії «Єловіца» готові запропонувати типові проекти і ексклюзивні рішення під будь-який бюджет. Ми вміло розплануємо кімнати і поверхи ще не побудованого будинку, зробимо начерки по дизайну інтер'єру.

Індивідуальний ексклюзивний проект будинку дозволить втілити у життя будь-які ідеї та фантазії, реалізувати мрію про унікальне надійне житло.

Переглянути проекти готових будинків від торгового дому «Єловіца» ви можете на сайті. Ми є офіційним представником і партнером словенської компанії Marles, яка поставляє на вітчизняний ринок ексклюзивні збірні будинки.

Виробник працює у будівельно-виробничій індустрії не один десяток років і має перевірену репутацію. За роки роботи компанія вже реалізувала у життя понад 25 тисяч проектів, кожен з яких задовільнив побажання замовника на всі 100%.

Варіанти проектів збірних каркасних будинків

Компанія Jelovica пропонує кілька основних типів проектів будинків на сторінці http://jelovica.ua/uk/stroitelstvo-domov-marles-ukr/proekti-budinkiv/:

 • Exclusive;
 • Mediteran;
 • Modern;
 • Tradition.

Кожен з проектів — це унікальний стиль, привабливий дизайн і суцільні переваги. Серед великої різноманітності проектів представлені будинки різної площі та поверховості. Кожен клієнт зможе підібрати краще рішення з урахуванням власних уподобань і побажань.

Більшість проектів передбачає будівництво не тільки самого котеджу, а також:

 1. гаража на 1 або 2 машини;
 2. мансарди.

Хочете змінити один з готових проектів і внести свої корективи? Сміливо звертайтеся до нас! Фахівці компанії «Єловіца» допрацюють будь-який вподобаний проект або зроблять новий, повністю відповідний вашим вимогам.

Переваги збірних будинків Marles

Збірний будинок, збудований за сучасними технологіями, з використанням інноваційних матеріалів — новинка для вітчизняного ринку. Незважаючи на це компанія «Єловіца» вже встигла реалізувати не один десяток проектів і побудувати сотні будинків на території України. Чому ж замовники віддають перевагу новим технологіям будівництва? Всьому виною маса незаперечних переваг:

 • швидкість зведення будівель;
 • високі енерго- і теплозберігаючі властивості;
 • екологічність і безпека;
 • довгий термін служби;
 • відповідність європейським стандартам якості.

Процес зведення збірного будинку займає набагато менше часу, ніж будівництво типового котеджу за стандартними, загальноприйнятим технологіями будівництва.

На першому етапі виконується затвердження проекту та виготовлення основних конструкцій на заводі виробника (у Словенії). Після — матеріали і елементи майбутнього будинку доставляються на ділянку, де проводяться підготовчі роботи. На завершальному етапі виконується складання будинку, перекриття даху та оздоблювальні роботи. По завершенню процесу замовник отримує повністю готове житло, з оригінально оформленим інтер'єром та екстер'єром, чудовою прибудинковою територією.

Усі без винятку будинки відрізняються підвищеною комфортністю і практичністю, максимально відповідають останнім модним тенденціям.

Хочете дізнатися більше корисної інформації про збірні будинки Marles, побачити цікаві проекти і орієнтовні ціни? Прямо зараз переходите до фотогалереї готових проектів збірних каркасних будинків на сайті компанії "Єловіца" або зв'яжіться з нашими менеджерами. Фахівці компанії запропонують унікальні проектні рішення і компетентно дадуть відповідь на усі запитання.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.