Оренда авто з водієм – це зручно

Оренда авто з водієм – це зручно

Часто буває так, що вирушаючи у відрядження, працівник має так багато планів та обов’язків, що просто не може з ними справитися. І не тому, що не вистачає знань та вмінь, а банально не вистачає часу. Особливо, якщо людина за кермом автомобіля або ще гірше – без нього.

Щоб вирішити цю проблему за кілька хвилин, можна скористатися такою послугою як оренда авто з водієм. На сайті https://www.avis.com.ua/business/chauffeur-drive. Автоматично усі проблеми вирішуються на користь замовника послуги. Адже після складання договору про оренду він отримує:

  • можливість вирішувати свої справи, не відволікаючись на керування;
  • можливість швидко та оперативно побувати у різних кутках міста чи району;
  • право користуватися орендованим транспортом до тих пір, поки у цьому буде необхідність.

Чому компанії Авіс можна довіряти?

Кожен водій, з яким менеджер пропонує укласти договір – це професіонал своєї справи, власник вищої категорії, член команди, яка пройшла десятки екзаменів та тестувань. Водій не тільки достеменно володіє навичками керування автомобілем. Це грамотний освічений співрозмовник, в окремих випадках можна підібрати водія, який спілкується англійською мовою.

Власний водій відкриває безліч можливостей

Якщо людина відправляється вперше у незнайоме місто, то вона більше часу витратить на те, щоб його вивчити, ніж на основні справи. Відповідно таке неефективне використання часового ліміту приводить до труднощів та проблем із начальством. Водії компанії уже достеменно знають усі особливості маршрутів та доріг, наявність готелів, конференц-залів, компаній та інших установ. Тому швидко доставлять у потрібне місце. При цьому кожен водій гарантує конфіденційність поїздки та її мети.

Аренда власного водія

Якщо раніше популярною була послуга власне оренди автомобіля, то тепер більше клієнтів практикують оренду автомобіля з водієм. Адже побачили в цьому чимало переваг. З власним водієм не треба заглядати до графіку, він усе пам’ятає і виконує згідно умов. Якщо компанія тільки-но починає розвиватися, то тримати у штаті персональних водіїв вона ще не має можливості. Зате співпрацювати з водіями компанії Авіс їй буде зручно.

Лідируючи на ринку аналогічних пропозицій, компанія Авіс постійно розширює свою клієнтську базу. Постійні клієнти користуються знижками, бонусами та спеціальними пропозиціями. А новим клієнтам менеджер запропонує тільки ефективні та зручні умови співпраці.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.